Žiniatinklio svetainė, priimanti mažą atspaudą – būti atsargus, dėl ko jūs susitariate!

parašė , 2014-03-20 19:04

Beveik kiekviena svetainė, nuo kurios jūs perkate kažką ant tinklo prideda mažą atspaudą prie jo. Tipiškai tai yra atskiras puslapis, kuris tęsia amžinai: aš pažiūrėjau į tokį neseniai, kuris paims 13 puslapių išspausdinti. Ir, tipiškai, dauguma žmonių neperskaito atidžiai to net nepaisant to, kad jie pažymėjo dėžę, kad pasakytų, kad jie turi.

Nesusijęs su žiniatinklio svetainės svečių priėmimu, prieš kelis metus kompiuterių žaidimų kompanija apėmė punktą, kuris apėmė jus leidžiantis juos jūsų sielos naudojimas, jei jūs nepasirinkote iš to punkto. Labai mažai žmonių padarė taip, net nepaisant to, kad tie, kas padarė buvo apdovanoti nuolaida.
Žiniatinklio svetainės svečių priėmimas yra labai techninis verslas, tokiu būdu jis atlaiko samprotauti, kad yra daug techninio mažo atspaudo.

Kaip mažiausias atspaudas ant daugumos svetainių, tai gana nepavojinga ir nepaveikti jūsų, jei jūs nedarote kažko iš įprasto dalyko.

Būtent ta paskutinė frazė sukelia didžiąją dalį problemų:" kažkas iš įprasto dalyko."

Daugiausia todėl, kad, ką svečių priėmimas laiko keistas nėra tuo, ką normalus asmuo būtinai laikytų keistas.

, Pavyzdžiui, jūsų žiniatinklio svetainės svečių priėmimo kontraktas turbūt riboja daiktus, kad komercinis reikalautas puslapis buvo neribotas.

Didžiąją laiko dalį, tai nėra svarstoma problema, bet yra tam tikrų daiktų, paslėptų mažame atspaude, kurie tiktai augina jų bjaurią galvą, kai jūs netyčia sulaužote ribą, kuri buvo palaidota kažkur giliai terminuose ir sąlygose.

Viena įprasta problema yra skaičius rinkmenų, kurias jūs galite sukaupti ant savo svečių priėmimo.

Pigesniam svečių priėmimui, komercinis puslapis beveik tikrai pažadėjo, kad jūs galėjote turėti neribotą laikymą ar disko talpos labai didelį kiekį, jei tai nebuvo atvejis.

Ką tai ramiai užmiršo paminėti buvo turbūt kiekis rinkmenų, kurias jūs galite sukaupti. Tai nėra kažkas, į kurį daug žmonių atkreipia dėmesį – mes esame panaudoti langai, tik aprūpinančiam rinkmenas, kol mūsų standusis diskas nėra pilnas, bet aš turiu dar sutikti bet ką, kas smogė apytiksliai 4 milijardams maksimalaus skaičiaus rinkmenų, su kuriomis langai 7 gali susidoroti aplanke ar net pusėje, kad skaičius, kuris yra Mac maksimumas.

Priešingai, vienas iš populiaresnių žiniatinklio svetainės šeimininkų turi ribą 100 000 rinkmenų ant jūsų užbaigtos žiniatinklio svetainės erdvės, po kurios tai atsisako paimti atsargines kopijas ir ketvirtį milijono rinkmenų kaip absolute maksimumas. Kuris yra rūšis skaičiaus, kuris gali būti scarily, lengvai pasiektu, jei jūs tikrai mėgstate daugumą žmonių ir kaupiate jūsų elektroninį paštą ant jūsų webhosting.

Kuris padeda naują susisukimą ant sąvokos neribotų.

Elektroninis paštas yra kitas rajonas, kur komercinis puslapis yra slogiai neadekvatus daiktas tikėti.

Dauguma žiniatinklio svetainės, priimančios komercinius puslapius, iš tikrųjų nemini, kad siunčia elektroninį paštą apskritai. Tai yra tiktai, kai jūs pradedate žiūrėti į mintį išsiųsti elektroninį paštą nuo jūsų svečių priėmimo greičiau, negu mokėti autoresponder kompanijai, kurią jūs randate, ten yra kažkoks apribojimas, palaidotas mažame atspaude.

Jie yra suprojektuoti, kad sutrukdytų nesąžiningam spammers naudoti šeimininkus, kad kamuotų žmones su nepageidaujamu elektroniniu paštu. Bet ribos yra palyginti mažos – dažnai mažiau kaip 500 elektroninio pašto po dienos, kuri yra dar tiktai 200, negu skaičius tekstų, kuriuos tipiškas paauglys siunčia kiekvieną dieną, ir dažnai mažiau kaip 100 po valandos.

Iš kas visi reiškia, kad jūs turite būti labai atsargus, ką jūs sutariate dėl to, kai jūs pažymite tą mažą dėžę, kuri sako, kad jūs esate laimingas dėl komplekto terminų ir sąlygų, kurias jūs niekada iš tikrųjų neperskaitėte.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *