Puikaus srities vardo jūsų žiniatinklio svetainei pasirinkimas

parašė , 2013-04-11 18:12

Valdydamas jūsų savą žiniatinklio svetainę jūs norite pritraukti taip daug lankytojų kiek galima. Kad padarytumėte tai lengviau sau savarankiškai baidares ir paieškos sistemoms, jūs turite pasirinkti savo srities vardą rūpestingai. Atminkite besilaikančius patarimus prieš išsirinkimą, kokia sritis jūs norite būti jūsų.

Reikšminiai žodžiai

Paklauskite savęs, apie ką tiksliai jūsų svetainė bus. Kai tik jūs žinote tai, ką jūs norite apimti ant jūsų žiniatinklio svetainės pradžios, kad kolektyviai svarstytumėte, kokie reikšminiai žodžiai yra tinkami jūsų svetainės paieškos sistemos rezultatuose rezultatui. Jūs galite panaudoti Google AdWords: Reikšminio žodžio Įrankis, kad tikrintų, kiek žmonių ieško Google tam tikrų reikšminių žodžių ant tautiečio ar pasaulinio pagrindo
Tinkamo reikšminio žodžio į jūsų srities vardą suvienijimas gali būti naudingas tam, kreditai kad užimtų vietą aukščiau paieškos sistemos rezultatuose. Alternatyva reikšminiu žodžiu pagrįsto srities vardo naudojimui pasirenka pasirinkimą apačioje.

Brand Hello. Užuot naudojęs vieną ar daugiau reikšminių žodžių jūsų srities varde, jūs galite pasirinkti jūsų registruotojo prekės pavadinimo naudojimą. Pokštas, darydamas taip turi atkakliai dirbti nustatymas prekės ženklo ir sukūrimas to žinomas jūsų nišoje. Ar reikšminiu žodžiu pagrįstas ar brandable sritis yra geresni, nėra lengvas klausimas atsakyti. Kai jūsų prekės ženklas yra skatintas teisingai, jūs galite turėti naudos labai iš jūsų savo registruotojo prekės pavadinimo naudojimo.

TLD (Aukščiausia Lygmens Sritis)

Kame jūsų sritis turi pasibaigti? Viena iš visuotiniausiai žinomos pabaigos yra ".com". Tai yra puikus būdas pritraukti pasaulinius vartotojus į jūsų svetainę. Bet daug žiniatinklio svetainių yra specifinė šalis ir gali labai turėti naudos, pabrėždamos tą faktą. Jei jūs esate verslas, įkurtas Jungtinėje Karalystėje, pavyzdžiui, sritis, pasibaigianti ".co.uk", yra patartina.

Ilgis

Jūs norėsite sulaikyti savo srities serveriai.lt nuolaida vardą protingai trumpą. Paprastai, pabandykite sulaikyti charakterio skaičiavimą apačioje dvidešimt. Tuo pačiu metu tačiau, jūs turite siekti nepanaudoti santrumpas, kurios nesako ieškotojui, apie ką jūsų žiniatinklio svetainė yra. Jie galėtų norėti paspausti svetainę su vaiskesniu srities vardu. Tokiu būdu pasirinkite savo srities vardą ir išleiskite žmones žinoti, kad jūsų žiniatinklio svetainė siūlo informaciją ar produktą, kurį jie ieško.

Brūkšneliai

Naudodamas kelis žodžius jūsų srities varde, pabandykite ir išvenkite naudoti per didelį skaičių brūkšnelių, kad atskirtumėte juos. Iš tikrųjų, jei jūs naudojate daugiau kaip vieną brūkšnelį savo srities varde, tai gali būti truputėlį nerangu žmonėms, kad turėtų jūsų žiniatinklio svetainę." happy-go-lucky-scamp.com" atrodo kaip labiau nerangus srities vardas negu "happygoluckyscamp.com".

Laiško Kombinacijos

Žodžių be brūkšnelio sujungimas gali sukelti daug netyčia juokingų ir/ar neatitinkančių srities vardų. Tų sąrašas yra nesibaigiantis: speedofart.com, pavyzdžiui, yra apie greitį meno ir dabar apie tai, kas jūs galbūt galvojote pirmiausia. Tokiu būdu paieškokite bet kokių laiško kombinacijų, kad jūs galėtumėte apgailėti vėliau.

Kai tik jūs pasirinkote srities vardą, jūs esate laimingas dėl, įsitikina, kad jūs perkate bet kokius panašius sričių žmones, galėjo panaudoti, kad pervežtų transporto priemones ant jūsų pasisekimo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *