Sportinė apranga iš avies vilnos

parašė , 2013-04-14 14:40

Sportinė aprangaAvies vilna yra dviejų krūvų medžiaga, kuri yra apskritai daroma iš sintetinio poliesterio. Tai žinoma dėl to, kad tai buvo dideliu pasirinkimu sportinė apranga dėl jo šilumos, lengvumo ir breathability. Trupučio poliesterio avies vilnos audinių yra taip pat drėgmė-wicking, reiškianti, kad jie sugeria drėgmę gerai, ir greitas sausas audinio gydymas taip pat garantuoja, kad jie džiūsta greitai taip pat.

Poliesterio avies vilna yra didelis pasirinkimas lauke pratimams vėsiame, sausame ore, šių galite rasti prekybos miestelyje “URMAS”. Populiari avies vilna sportinė apranga apima bėgantį šnopavimą, švarkus, megztinius ir liemenes. Avies vilna sportinė apranga reikmenys apima avies vilnos antklodes, rankšluosčius, prakaito grupes, apskritas kepuraites ir kumštines pirštines.

Bėgantis šnopavimas yra kai kurios iš labiausiai pagrindinių dalių avies vilnoje sportinė apranga. Palaikytas elastingos talijos grupės, kojos yra paprastai laisvesnės tinkamame palyginti su taip pat populiariu sportinė apranga leggings. Tai leidžia daugiau judėjimo ir judėjimo laisvės, susižadant bėgimu ar kitu veiksmu tokiu kaip pėsčiųjų žygis ar prisilietimo futbolas. Kažkoks avies vilnos bėgančio šnopavimas taip pat turi elastingas kulkšnies grupes, kurios neleidžia šnopavimui užsitęsti pagrindas, kuris gali privesti prie nudėvėjimo audinio ir tam tikrais atvejais labai kerėpliškiems žmonėms, lengvai eisenai.

Daugumos avies vilnos viršūnių tokių kaip švarkai, marškiniai ir liemenės yra suprojektuotos, kad būtų layered ant kito sportinė apranga rūbo viršūnės. Lengvasvorė avies vilnos medžiaga laiko asmenį, besimankštinantį šiltą, taip pat aušindama kūną, žemyn naudodama drėgmės-wicking technologiją. Avies vilnos megztiniai yra populiarus pasirinkimas bėgikams kadangi jie rodo anksčiau minėtą gaubtą, kuris gali būti pakeltas ar nuleistas pagal pirmenybę.

Prekybos miestelyje “URMAS” rasite sportinė apranga reiškia, kad sportininkas gali nuspręsti nunešti ar pridėti sluoksnius priklausomai nuo gamtinių sąlygų. Pilnas užtrauktukas veikia kaip geras būdas padaryti smulkmeną, nesužlugdydamas tebevykstančios treniruotės. Švarkas ar prakaito marškiniai gali būti visiškai užsegti užtrauktuku per šaltesnį orą ir paskui nuleisti ir atsegti, kai šiluma pasiekia, kad būtų per daug. Švarkai ir prakaito marškiniai taip pat paprastai apima kišenes, kurios gali būti panaudotos laikymui.

sportinė apranga reikmenys kaip avies vilnos skrybėlės, avies vilnos pirštinės ir avies vilnos prakaito grupės yra populiarūs dalykai sportininkams. Pasiekiamas daugelyje sporto prekių parduotuvių, jie yra ypač karšti pardavėjai per vėsesnius metų mėnesius. Nors prakaito grupės taip pat turi puikų komercinį įrašą per karštesnius metų mėnesius, sportinė apranga entuziastai paprastai renkasi medvilnines versijas kaip vėsesnė alternatyva.

Daugiau informacijos – http://www.urmas.net/lt/katalogas/prekes-laisvalaikiui/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *