Sėklos gelbėjimas, kad išsaugotų todays dosnumą rytiniams sodams

parašė , 2013-01-08 13:12

Sėklos gelbėjimas ilgai buvo pirminis būdas perduoti augalus nuo kartos kartai. Sėklos Gelbėjimas nėra tiktai malonumas, tai yra taip pat svarbus būdas įamžinti šeimos relikvijos augalus ir garantuoti genetinę įvairovę pasaulinių maisto javų, kurie ardo beprecedenčiame ir didina spartą. Sėklos gelbėjimas buvo panaudotas sėkmingai daugeliui javų per tuos metus – įvairovės, kurias mes kviečiame, “šeimos relikvija” yra čia šiandien dėl atsidavusių sodininkų kaip jūs, ir mane ištikimai sutaupė sėklą per kartas.

Sėklos yra apskritai taupomos nuo metinių ir dvimečių augalų. Sėklos kurias jūs taupote nuo savo naminės gamybos sistemos yra įpratintos prie jūsų klimato ir augimo vidutinio ir yra pritaikytos kenkėjams jūsų rajone. Sėklos nuo hibridinių įvairovių gamina mišinį palikuonių, iš kurių daugelis gali turėti skirtingas savybes negu tėvas. Seedsaving yra lengvas; žmonės padarė tai tūkstančius metų, procese, veisiančiame visas nuostabias daržoves, kurias mes valgome šiandien.

Sėklos gelbėjimas reikalingas, kad jūs užaugintumėte augalus į brandą, ir todėl jie pasidaro didesni ir buvimas aplink ilgiau negu normalus, tokiu būdu palikite truputį daugiau erdvės aplink juos. Laikrodžiai ir auginantis sėklą, metai metus, dalyvauja vystymesi. Gelbėjimas sėklų nuo paveldo augalų ar augalų, kurie yra gimtieji į jūsų sritį yra būdas palaikyti įvairovę rajone. Sodo sėklų pabaigoje kiekvieno vegetacijos laikotarpio gelbėjimas gali būti dideliu kainos gelbėjimo matu ir būdu kopijuoti paskutinį metinį malonų derlių.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *