Belizo oras

parašė , 2013-01-09 13:35

Belizas patiria tiktai šlapią ir sausąjį sezoną, ir jie gali būti klasifikuoti specialiai mėnesių. Tikras gamtinių sąlygų pakeitimas kasmet, bet vieną kartą struktūros pradžios, orai Kėdainiuose tampa labai numatomas.

Sausis

Belizas patiria mažus kritulius per sausį. Tiktai majų Kalnų aukštumose turi kritulius apytiksliai devynių į 10 colių. Šiaurinis šalies rajonas gali patirti mažiau kaip 10 colių lietaus. Pietų rajone, majų pupos javai pradeda subręsti, tuo metu, kai šiauriniai rajono cukranendrės derliai yra pilname sužydėjime.

Vasaris

Vasaris yra linkęs turėti nuosekliausias gamtinių sąlygų Belize. Vėjai yra ganėtinai sausi ir pučia nuolat. Rytiniai dušai atvyksta iš kranto linijų – pastovus, bet nelabai dažnai. Krituliai krinta į apytiksliai šešis colius per šį mėnesį Tolede, tuo metu, kai likusi dalis šalies gauna tiktai apytiksliai orai Kėdainiuose.

Kovas

orai Kėdainiuose kovą yra ganėtinai panašus į vasarį išskyrus šiaurinėje dalyje šalies, kuri patiria daug mažiau lietaus, ir kartais, beveik niekas. Vėjai pradeda nurimti per šį mėnesį. Audros pradeda grasinti žemei per majų Kalnus. Tai yra mėnuo, kai ūkininkai pradeda nuimti derlių savo javus.

Balandis

Lietingos sezono pradžios per šį mėnesį ir derlių yra pilname siūbavime.

Gegužė

Lietingas sezonas yra pilnoje jėgoje, ir beveik kiekviena orų prognozė Kėdainiuose yra patikinta dėl kažkokio lietaus nukritimo. Kai kuriuose rajonuose, lietus yra stipresnis. Tai yra taip pat audringas sezonas, su pietų patiriančiu dažnesniu lietumi negu šiaurė.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *