Skirtingi skirtumai tarp vps svečių priėmimo ir pasidalinto svečių priėmimo ir ko jūs turite ieškoti

parašė , 2013-02-10 11:19

Tinklo svečių priėmimo plano pasirinkimas gali kartais būti stimuliuojantis kadangi yra keli pasirinkimas, kuris apima pasidalintą tinklo svečių priėmimą ir Virtualų Privatų Serverį (VPS), priimantis tarp kitų. Pasirinkimus padaro komplikuotus fakto, kurį du planai siūlo ekonominei alternatyvai specialiam svečių priėmimui, vadinasi paskolos nuo 18 metu taupo kai kuriuos pinigus vartotojams. Jie taip pat leidžia vienam serveriui aprūpinti paslaugas daugialypius vartotojus, tokiu būdu mažinančius nepatogumus. Be to, ir svečių priėmimo planai aprūpina išskaidymą, todėl skiriantį tam tikro vartotojo paslaugas ir rinkmenas nuo tų kitų vartotojų, tokiu būdu kuriančių privatumą ir organizaciją. Tačiau skirtumai tarp dviejų priimti planus yra tuo, į ką vartotojai žiūri, kad pasirinktų planą, kuris tobulai pritaiko vartotojo poreikį
Kai kurie iš labiausiai nepadarytų skirtumų tarp dviejų svečių priėmimo planų apima:

Išteklių svečių priėmimas

Pasidalintuose svečių priėmimo pranešimuose paprastai dalijasi visais aparatinės įrangos ištekliais su minimaliomis ribomis, kurios yra paskirtos kontroliuojančios programinės įrangos. Tačiau VPS, kiekvienas serveris turi atminties nepriklausomybę, kuri yra palengvinta atskiros disko talpos. Yra taip pat sunkių ribų ir padidintų kontroliavimo metodų, kurie yra skirta, kad sumažintų atsitikimą atskiro vartotojo veiksmo, paskolos verslui paveikiančio kitus vartotojus skirtingai nuo to pasidalintame svečių priėmime, kur tokie matai yra minimalūs.

Saugumas

Pasidalintas planas yra labiau linkęs į saugumo veikimo sutrikimą kadangi daugialypiai vartotojai turi prieigą ir gebėjimą perkelti ir išsiųsti rinkmenas, kurioms gali noriai vadovauti kreditas internetu toje pačioje operacinėje sistemoje. Todėl, pikti vartotojai gali eksploatuoti šį atvirumą, kad įgytų prieigą prie kitų vartotojų datos be ankstesnio leidimo. Antra, manoma, kad VPS svečių priėmimas yra saugesnis kadangi jis turi nepriklausomą rinkmenos išdėstymo sistemą, tokiu būdu leidžiančią vartotojus prieigai tik, ką jie turi leidimą panaudoti. Be to, VPS svečių priėmimo administratoriai turi įgaliojimą padaryti saugią konfigūraciją, kad garantuotų, kad įvairūs vartotojai laikosi savo suvaržyto turinio.

Dydžio keičiamumas

Pasidalintas planas pasiūlo planus, prasidedančius nuo minimalaus paskyrimo juostos pločio ir atminties neribotų planų, kurie neturi trukdymo faktoriaus, tokiu būdu leidžiančio vartotojus įtraukti viską, kurio jiems reikia. Bet kai kurios ypatybės yra paprastai suvaržomos nepriklausomai nuo plano, pasirašyto. Tačiau VPS plane, serveriai yra keičiamo dydžio tokiu būdu apsirūpinantis įvairus pasirinkimas vartotojams nuo tų, kam reikia minimalaus paskyrimo, kad tik valdytų paprasto elektroninio pašto serverį ar serverį su tinkamais ištekliais, kad valdytų sunkų eismą ir dideles duomenų bazės paraiškas. Pranešimai yra, paprastai yra skiriami ant aukštos galo aparatinės įrangos, kad įsitikintų, kad jie sugeba duoti optimalų atlikimą.

Elektroninio pašto Serveris

VPS svečių priėmimas aprūpina skirtingo elektroninio pašto serverį kiekvienam vartotojui, tokiu būdu turinčiam galvoje, kad serveris tik elgiasi su tais elektroninis paštas, kuris atvyksta iš tos tam tikros srities. Vadinasi vartotojas gali noriai kontroliuoti paštus kadangi jie turi unikalų IP adresą. Tačiau pasidalintame visų pranešimų svečių priėmime naudoja vieną pašto serverį, tokiu būdu darantį tai galimas, kad nustatytų kiekvieno elektroninio pašto unikalumą. Be to, klaida ar vieno banko sąskaitos savininko blogas elgesys turi potencialą paveikti visus kitus vartotojus. Vadinasi tai svarbiausia vartotojams, kad lygintųsi, įvairūs skirtumai tarp dviejų tinklo svečių priėmimo planuoja o, kad priimtų informuotą sprendimą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *