Penkios paslaptys į urmo pirkimą

parašė , 2013-02-06 14:38

Kiekvienas mėgsta daug, bet kai kurie žmonės gauna geresnius reikalus negu kiti. Kodėl yra tai? Kadangi jie sugeba nupirkti viską nuo papuošalų ir didmeninė prekyba buitine technika ir elektronika ir rankinukus didmeninėmis kainomis. Pirkimas urme nėra raketos mokslas – tai tik ima mažą kanceliarinį darbą ir kažkokį planavimą. Yra, kaip padaryti tai:

Uždekite savo skatinančią kibirkštį. Urmo pirkimas dažnai ketina pirkti kiekyje. Pavyzdžiui, jūs galėtumėte surasti didmeninė prekyba buitine technika ir elektronika, bet jūs turite nupirkti minimumą vienas ar du tuzinai, kad gautumėte didelę kainą. Mažos įmonės pradžia, parduodama jūsų priemokas yra puikus būdas įvesti papildomas pajamas ir gauti didelius sandėrius sau savarankiškai. Jūsų maža įmonė gali apimti pardavimą priemokų internetinių aukcionų, nuoma kabinos sendaikčių turguje, ar viliojančių draugų ir pažįstamo, kad nupirktų jūsų priemokas.

Apimkite savo pagrindus. Teisiškai kalbėjimas, kuris yra. Dauguma didmenininkų reikalingas, kad jūs aprūpintumėte savo perpardavimo licencijos kopiją, taip užpildykite būtiną kanceliarinį darbą, kad gautumėte tokį. Įstatymai keičiasi prie valstybės, bet didmeninė prekyba buitine technika ir elektronika perpardavimui, duoda licenciją ar išieško mažą mokestį. Daugelyje valstybių, reikšmė turėti perpardavimo licenciją yra, kad jūs privalote užbaigti kasmetinė ataskaitas ir rinkti pardavimo mokestį ant bet kokių dalykų, kuriuos jūs parduodate savo valstybės viduje. Jūs galite taip pat privalėti gauti verslo licenciją. Tikrinkite vietinius, valstybinius, ir federalinius reikalavimus, kad apimtumėte jūsų pagrindus. Galutinis rezultatas, nors, yra, kad laikas, jūs leidžiate būtinų teisėtų dokumentų gavimą bus apdovanotas galimybės nupirkti urmą.

Registras pagrindinėms prekybos parodoms. Jei jūs gyvenate šalia pagrindinio miesto, tikėtina, kad miestas svetingai priima kelias pagrindines prekybos parodas kasmet. Jei jūs ieškote drabužių didmeninėmis kainomis, jūsų perpardavimo Virtuvės technika bilietas į pagrindinius rūbo renginius. Tai yra, kur atstovai rengti linijas parduoda paskutines madas mažmenininkams didmeninėmis kainomis. Minimalus reikalingas pirkimas yra dažnai labai mažas, ir jūs galite perparduoti priemokas ar duoti jiems kaip dovanos. Yra prekybos parodų faktiškai kiekvienam produktui, nuo batų į aprūpinimą numylėtiniams, nuo elektronikos į dovanas. Nepražiūrėkite šitų renginių kaip didelių vietų nupirkti didmeninėmis kainomis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *