Slenkančios sistemos

parašė , 2013-12-18 11:24

Šiandien norint atsinaujinti namus svarbu ne tik tai, kad visi baldai būtų funkcionalūs bei praktiški, bet ir modernūs bei tinkantys prie namų interjero. Norint susiprojektuoti baldus, šiandien dažnai gelbsti slenkančios sistemos, kurios gali praplėsti galimybes susikurti jaukią namų atmosferą.

Slenkančios sistemosSlenkančios sistemos dažnai naudojamos norint atskirti kambarius, įsirengti sieninę spintą, spintą stumdomomis durimis arba drabužinę.

Slenkančios sistemos gali būti naudojamos plieninės arba aliuminės. Aliuminės slenkančios sistemos yra kiek brangesnės, tačiau jos veikia tyliau, be to, yra atsparesnės drėgnam orui ir nerūdyja. Tiek vienos, tiek ir kitos slenkančios sistemos yra ilgaamžės, todėl jų neteks keisti bent dešimt metų.

Slenkančios sistemos tiesiog nepakeičiamos, kai norima įsirengti sieninę spintą – ji paprastai būna iki pat lubų, todėl bene paprasčiausias būdas ją pasidaryti, tai tiesiog įsistatyti stumdomas duris.

Taip pat slenkančios sistemos gelbsti, kai gaminami nestandartiniai baldai: pavyzdžiui, labai siauros arba labai plačios spintos, kurios turi užpildyti tam tikrą erdvę namuose. Šiandien nebėra būtina ieškoti jau pagamintų baldų, nes galite užsisakyti tokius, kurie atitiks jūsų individualų skonį bei poreikius. Kartais manoma, kad užsisakyti individualius baldus kainuoja pernelyg brangiai, o gamybos procesas ilgai užtrunka, tačiau iš tiesų taip nėra. Užsakyti baldai paprastai pagaminami vos per kelias savaites, taigi, tikrai neteks ilgai laukti. Nestandartinių baldų kaina retai kada būna daug didesnė nei jau pagamintų baldų, tačiau turite įvertinti tai, kad baldai, pagaminti būtent jums, tikrai bus išskirtiniai, atitiks jūsų skonį bei, žinoma, poreikius. Jūs patys galite numatyti, kiek, pavyzdžiui, gaminamoje spintoje turi būti lentynų arba stalčių – viskas bus padaryta būtent taip, kaip norite jūs.

Jei nuspręsite užsisakyti nestandartinius baldus, jums tereikės susirasti įmonę, gaminančią baldus ir pateikti užklausą apie norimą projektą. Į jūsų namus (arba biurą) atvyks projektuotojas, kuris tiksliai išmatuos, kokių matmenų turi būti užsakomi baldai. Taigi, jums patiems tereikės pasirašyti sutartį ir sumokėti dalį gaminamų baldų kainos. Tuomet teliks laukti, kol bus pagaminti užsakyti baldai. Viskas labai paprasta ir patogu, tad kam ieškoti jau pagamintų baldų, kurie tik galbūt atitiks jūsų lūkesčius?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *