Tinklo technologija – ką sritis persiunčia?

parašė , 2013-12-19 07:27

Srities Siuntimas yra paslauga, kurią jūs galite prašyti nuo savo srities archyvaro (vieta, jūs perkate savo srities vardus), kuris leidžia jums "persiųsti" sritį per kitai svetainei. Kas vyksta su persiųstu srities vardu yra, kad, kai vartotojas renka jūsų srities vardą į naršyklę, svetainė, kuri prieina yra svetainė, kuriai jūs persiuntėte tai. Tai gali būti naudinga, kai jūs turite kelis žiniatinklio svetainės ar kompanijos pavadinimo, ar kažkokio bendro to vardo rašymo su klaidomis pakitimus, bet jūs norite, kad jie visi nueitų į tą pačią vietą.

Pasakykite, kad jūsų kompanijos pavadinimas yra Tammi Įrankiai. Jūs turite srities vardą tammistools.com, bet jūs žinote, kad daug žmonių bus automatically tipas Tammy vietoj Tammi, tokiu būdu jūs taip pat nupirksite tammystools
om, paskui persiųskite, kad į teisingą rašybą taip, net jei žmonės įdeda tai klaidingai, jie vis dar pasiekia jus.

Kai jūs tiesiog "persiųsite" srities vardą, paskutinis maršrutas pasirodys adreso bare, taip, net jei kažkas surinks tammystools.com, tai baigs tuo, kad sakys tammistools.com. Yra kito lygmens siuntimo, tačiau, kuris sulaikys tai su originalia rašyba vietoj to. Tai kviečia, persiunčiant su užmaskavimu.

Kai jūs taip pat "slėpiate" srities vardą, kas iš pradžių surenkama visada liks adreso bare iki tol, kol asmuo yra ant jūsų svetainės. Yra daug priežasčių, kurias jūs galite norėti padaryti, tai, bet bendriausias yra su filialo sąsajomis.

Kai jūs naudojate filialo sąsają produktui, kad jūs žinote, kad jūs skatinsite dažnai per laiko ilgą periodą, pirkdamas srities vardą jam yra puikus būdas atsiminti jūsų sąsają, tokiu būdu jūs galite lengvai duoti jį žmonėms. Kai bet kas renka srities vardą į jų naršyklę, jis yra persiųstas per jūsų filialo sąsają su komerciniu puslapiu. Kai jūs taip pat slėpiate vardą, vartotojas niekada nežino, kad jie eina į visiškai skirtingą svetainę, jie negali pamatyti jūsų filialo sąsajos (kai kurie žmonės iš tikrųjų nuneš jūsų filialo kodą, tokiu būdu jie galės gauti kreditą pardavinėjimui savarankiškai!) ir jūs gaunate paskolą bet kokiam pardavinėjimui.

Kai jūs perkate srities vardą, jei jūs priimate savo svetaines ant skirtingos vietos, jūs esate turbūt panaudotas DNS keitimui, kad parodytumėte naują jūsų svečių priėmimo pranešimo vardą. (Jei jūs priimate su ta pačia kompanija, kurioje jūs registruojate savo srities vardus, jūs turbūt nesate pažįstamas su šia sąvoka.), Kai jūs norite persiųsti ar persiųsti su užmaskavimu, užuot keitęs DNS, jūs tiesiog pridedate priekinį.

Daugumos srities archyvaro išleis jus persiųsti. Daugelis taip pat išleis jus slėpti. Kai kurie iš jų įkraus vienam ar abiem paslaugoms, bet GoDaddy leidžia jums padaryti kiekvieną kaip jų reguliarios paslaugos dalį.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *