Srities vardo archyvaras

parašė , 2017-05-05 14:52

Žiniatinklio svetainė yra unikali sudomintam verslui ir garantuoti, kad jūs esate jo vienintelis savininkas, jūs turėsite svarstyti srities vardo archyvaro paslaugas. Tai leidžia jums užregistruoti jūsų žiniatinklio svetainę oficialiame būde. Keli metai atgal, ten egzistavo tik viena kompanija, kuri padarė žiniatinklio svetainių registraciją, bet dabartinį laiką yra šimtų jų į prieigą srities svečių priėmimui.

ICANN ar interneto Korporacija Paskirtiems Vardams ir Skaičiams, akredituoja, archyvaras, kuris yra įstatyminis. ICANN yra įkurtas, kad užregistruotų srities vardą ir korporaciją, kuri negauna jokios naudos ir yra ne vyriausybė ar privati organizacija. Kad valdytų sistemą srities vardų ir turėtų IP ar paskirtus interneto Protokolo adresus, tam pateikia šią atsakomybę

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Srities vardai, Pasiekiami Registracijai, kurią kai kurie iš kitų srities vardų pavyzdžių apima.coop bendradarbiaujančioms kompanijoms.name asmenims.biz firmoms.pro profesionalams, kurie yra duoti licenciją.museum muziejams, ir taip toliau. Nėra jokio jūsų reikalingumo dirbti su archyvaru srities varduose tiesiogiai.

Srities vardo sistema leidžia vartotojui gauti prieigą prie žiniatinklio svetainės, tik išspausdindama jos vardą, vietoj IP adreso, kuris yra skaitmeninėje formoje. Srities vardo archyvaro jūs galite pasiekti, daug vardų registracijai. org or.com yra priesagos, kurios pasirodo gale srities varde ir yra vadinasi pavadintos kaip sritys aukščiausiame lygmenyje.

Archyvaro pakeitimas, Jei tuo atveju, jei jūs užregistravote srities vardą jau tada jūs galite pakeisti archyvarą vėliau jeigu būtina, bet tai gali būti padaroma po šešiasdešimt dienų registracijos, padarytos pradžioje. Bus apimtas perkėlimo procesas ir detalėms apie tai, su archyvaru gali susisiekti, kurį jūs norėtumėte svarstyti registracijos rėmimui.

Einamaisiais laikais užregistruoti srities vardą, srities vardo archyvaras yra akredituotas ICANNN for.org and.com sritys aukščiausiame lygmenyje. Daugelio kitų srities vardų registracija jau įvyko be popular.net and.com aukščiausio lygmens sritys. Jūs galite užsiregistruoti tiktai, kad tam tikras srities vardas archyvarui, kurį keli dar neužregistravo.

Paslaugos, Jei Jūsų srities vardas galėjo būti užregistruotas atsidavusiame srities vardo archyvare, tiesiogiai, bet ten taip pat egzistuoti skaičius ar tiekėjai tinklo svečių priėmimui, kuris kaip dalis paketo tinklo svečių priėmimui, taip pat daro darbą ar besiregistruojančius srities vardus. Pasirinkimas yra ekonomiškas palyginti su darbu registracijos darbo nepriklausomai ir paskui rinkimusi kompanijos sričiai, priimančiai kadangi perkėlimo mokestis yra apimtas tokiu atveju.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Daugelis archyvaro siūlo kitas paslaugas, nemokamai apimant, laisvą perkėlimą srities vardo, pritaikytą srities, DNS paslaugų, laisvo URL ir elektroninio pašto siuntimo automobilių aikštelę ir taip toliau. Jei jūs ieškosite gero srities vardo archyvaro srities registracijai tada, kažkoks tyrinėjimas turės būti vestas, kad surastų ekonomišką, manomas toks, kuris siūlo vertę pridėjo paketą ir klientų aptarnavimą, kuris yra iš tikrųjų fantastiškas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *