Srities vardo taktika kiekvienas verslas turi sekti

parašė , 2016-12-14 13:49

Kai jūs pradedate verslą, jūs norite įsitikinti, kad jūs registruojate visus vardus, kurie yra ten po jūsų prekės ženklo antrašte. Jūs negalite žinoti to, bet yra daug žmonių, kurie suranda registracijos punktus, kad gautų naudą vėliau. Kai kurios kompanijos leidžia į viršų milijonų dolerių, kad nupirktų sritis po to, kai jie buvo užimti kažkokio techninio guru kažkur, ir tai galėjo būti probleminis iš viso. Jei jūs tikėsitės garantuoti, kad jūs laikote savo prekės ženklą ir vardą, cirkuliuojantį teisingose pramonės šakose, jūs norėsite surasti srities vardo taktiką, kurią kiekvienas verslas turi sekti. Kiti daiktai padės jums pasiekti tą vietą, kur jūs turite absolute kontrolę.
Tikrinkite Visus Srities Pakitimus – pirmas daiktas, kurį jūs turite padaryti, yra, įsitikina, kad panaudotų srities vardo kontrolierių, kad surastų pakitimus jūsų vardo, kurį jūs negalite turėti. Jei jūs jau turite tašką com, ieškote taškuoto tinklo, marginate mus, ir kitus palūkanų punktus. Jie neabejotinai padės jums palaikyti rankeną ant rinkos tuo atveju, jei kažkas renka neteisingu vardu ar priesaga. Tai svarbu laikymui toliau jūsų prekės ženklo nuo bet kokių plėšikų, kurie galėtų prasiskverbti ir apjuodinti dėl to, taikydami tai skirtingam tipui verslo ar vienai iš neteisėtos gamtos.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Srities vardo Registracija – Anksčiau, negu jūs net atidarysite duris į savo verslą, pagriebkite vardą. Kad ir kada jūs turite mintį šoniniam judėjimui, ar jūsų kompanijos politikos šaka naudoja srities paiešką, kad surastų, jei tai pasiekiama negu pirkimas vardas greitai. Vardai yra pagriebti greitai šiandien, ir keli tik laukia, kad paimtų jūsų pakitimus, taip atminkite kad. Neleiskite dar ko nors imti tai, ką jūs dedate ant laikymo ar automobilių aikštelės, vietoj to padarykite prevencinį streiką ir tęskite pasislinkti. Ne tiktai jūs turite užregistruoti savo svarbiausią vardą, padaryti taip su kiekvienu vardo rašybos pakitimu, apimdamas santrumpas.

Atnaujinimas – Kai jūs dirbate su srities vardo registracija, labai svarbu, kad jūs laikote atnaujinimo datų taką. Jei jūs neatsimenate, kada kažkas atnaujina, jūs ketinate manyti, kad tai sunkiai pasislenka, kai dar kas nors perka tai iš po jūsų. Yra didelis skaičius ar siaubo romanai, kur žmonės išleidžia srities vardo liapsusą tiktai, kad sužinotų, kad dar kas nors tik laukė galimybės nupirkti tai.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Vienas paskutinis daiktas, kuris atsimintų, kada prekybinis ryšys su vardais turi sulaikyti taką kontakto informacijos apie kiekvieną. Jei jūs keičiate elektroninio pašto adresus, kai atnaujinimo punktas įeina į žaidimą, jūs galėjote baigti tuo, kad praradote URL. Nerizikuokite tuo, visada saugokite jūsų naujausią informaciją, registro vardai dažnai ir neleiskite nieko imti jūsų prekės ženklą be kovos. Yra labai daug nelyginių charakterių, ten tik laukiančių klaidos viršuje, kad jie galėtų gauti naudos pardavimas atgal vardo, kuris yra teisėtai jūsų. Visada laikykite akį atidarytą dėl to, kas tęsia sritis, kad jūs nebūtumėte sugautas nuo sargybos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *