Kodėl jūs turite nupirkti savo savą srities vardą

parašė , 2016-11-29 10:31

Praėjusius 3 metus aš paklausiau manęs paties:

"Aš turiu nupirkti savo savą sritį?"

"Kas bus mano sugrįžimas ant investicijos (ROI)?"

"Kas, jei mano sritis neužima vietą paieškos sistemose? Jei ne, tai, kodėl aš turiu išleisti 10$ tam?"

Aš buvau sutrikdytas. Ne tai kad aš negalėjau išleisti 10$, kad nupirkčiau mano savą sritį. Bet aš buvau abejojantis apie tai, kokį padarinį tai atneš vietoj to laisvai sričiai ir priimantis nuo paslaugų kaip Blogger, WordPress.

Man reikėjo 3 metų, kad įtikinčiau mane patį, kad srities turėjimas yra geresnis negu laisva sritis. Aš nupirkau savo srities vardą tik prieš mėnesį prieš tai nuo šio rašymo.
Aš paaiškinu jums 10 priežasčių, kodėl jūs turite taip pat manyti, kad pirkimas savarankiškai valdo sritį:

1. Lengvas atsiminti

Jei jūs valdysite savo srities vardą, jūs būsite unikalus su tuo vardu internete. Bus lengviau atsiminti negu laisvi srities vardai.

2. Patikimumas ir efektyvumas

Jei jūs turėsite savo savą srities vardą, jūs siunčiate žinutę lankytojams, kad jūs turite pareigas už šią sritį. Su šiuo pasitikėjimu jie praleis laiką jūsų blog/site daugiau, negu bet kokia laisva svetainė.

3. Padarykite tai, ką jūs mėgstate

Jei jūs turite laisvą sritį, jūsų blog/site gali būti uždarytas be tolimesnio pranešimo. Bet jei jūs turite savo savą srities vardą, jūs išsirenkate, kur jūs mėgstate priimti savo turinį. Jei jūs nemėgstate jokios svečių priėmimo paslaugos, jūs galite išsikelti ir pasirinkti kitą, neprarasdamas paieškos sistemos padėties rangų skalėje.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

4. Gebėjimas išsaugoti padėtį rangų skalėje ir eismą

Kai jūs turite savo savą sritį, jūs galite išsikelti į geresnį tinklo svečių priėmimą (tinklo šeimininkas yra, kur jūs laikote savo svetainę ar blog turinį, kad parodytumėte internete), nesijaudindamas dėl padėties rangų skalėje ir eismo į jūsų svetainę. Priešingai, su laisvu srities vardu, jei jūs judate nuo vieno pas kitą, jūs prarandate savo naujos svetainės lankytojus.

5. Turėjimas jūsų savo turinio, kurį jūs atkakliai dirbėte, kad sukurtumėte

Su jūsų savu srities vardu, kartu su jūsų savu tinklo svečių priėmimu, jūs būsite BOSAS savo blog ar svetainės, ir galų gale turėsite absoliučią kontrolę į jūsų turinį.

6. Žiniatinklio svetainės pagerinimas ir kaip jūs būsite surastas paieškos sistemų

Be abejonės, jūsų savas srities vardas veikia kaip valdžia jūsų blog ar svetainei į paieškos sistemas. Paieškos sistemų kreditas į principinį srities vardą. Pavyzdžiui, jei jūs priimsite laisvą sritį ant Blogger, paieškos sistema įvertins Blogger vietoj jūsų blog.

Su jūsų priklausančia sritimi, jūs leidžiate paieškos sistemoms įtraukti savo svetainę į rodyklę su daugiau valdžios ir tikimybės.

7. Jūsų sava sritis yra efektyvus įrankis, kad įspaustų žymę save

Kai jūs turite parodyti, kad jūsų savas darbas internete, valdydamas jūsų srities vardą yra žymiausias kelias., Pavyzdžiui, kai jūs esate menininkas, projektuotojas (mada, architektūra), rašytojas, fotografas ar bet koks asmuo, kuris turi parodyti potencialiems darbdaviams, kuriuos jūsų bauginantį darbą, jūsų savas srities vardas vaidins kaip vizitinė kortelė jiems. Su tuo, jūs duodate jiems mintį apie profesionalizmą ir tikimybę.

8. Jūs galite monetize jūsų blog ar svetainė su jūsų srities vardu, jei jūs norite

Didžioji dalis yra (tik jei jūs norite į), jei jūs norite pelnyti tinkle, su jūsų savu srities vardu, jūs galite parodyti skelbimą ar tapti filialu, kad uždirbtumėte grynuosius pinigus.

Tačiau, tai nevyks per naktį ir reikia kažkokio rimto darbo jūsų pusėje anksčiau, negu jūs pamatysite tikrą pinigų cirkuliaciją. Bet jūs nežinote tai, kas yra ateityje.

Su jūsų savu srities vardu jūsų tikimybė padidėja lankytojams taip pat kaip kažkam, kas siekia profesinės paslaugos. Jie gali manyti, kad jūsų blog naudingas samdo jus.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

9. Pirkimas anksčiau, negu dar kas nors nupirks srities vardą

Tai labai apgailės, kad kažkokiame punkte jūs nusprendžiate nupirkti savo mėgstamą srities vardą ir sužinoti, kad tai jau paimama.

Kas yra daugiau, kai tik bet kas perka jūsų palankų srities vardą, tai bus ne labiau pasiekiamas jums, kad nupirktų kaip nauja sritis (jei sritis nebus parduodamas). Blogesnė dalis, jis ar ji daro srities vardą ar žinomą ar potencialiai labiau apgailestaujamą. Bet, jūs negalite padaryti nieko.

Todėl, aktas anksčiau, negu dar kas nors turės srities vardą ir panaudos jį jo/jos pranašumui.

10. Srities vardas yra geriausios kokybės pigus

Žinomoms aukščiausiojo lygio sritims, pavyzdžiui, com, jūs leidžiate maksimalų 1$ per mėnesį tam, kad užregistruotumėte jūsų sritį gerame srities archyvare. Tai pigiau negu puodelis kavos Starbucks!

IŠVADA

Su lengvumu, kad įkurčiau ir pigus nupirkti, aš neabejotinai rekomenduoju, kad jūs užregistruotumėte ir valdytumėte jūsų savą srities vardą. Su 1$ per mėnesį, tai yra viena iš geriausių investicijų, kurias jūs padarytumėte, tikrai ilgam prabėgimui.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *