Supratimas dns geriau

parašė , 2017-08-14 18:46

Jei jūs jungiatės prie interneto ar privataus tinklo, tai vyksta, naudojant Srities vardo Sistemą. Jei jūs prisijungiate į WiFi ryšį su kokiu nors prietaisu, jūs jungiatės prie privataus tinklo, net jei jis nėra prijungtas prie interneto, jis vis dar naudoja DNS jungtis. DNS verčia vardus į interneto Protokolo adresus, kad mes kviečiame IP adresus. Pagrindinio kompiuterio vardai yra kompiuterių vardai, ir šeimininkai yra daiktai kaip spausdintuvai, internetinio ryšio paskirstytojai, serveriai, ar net kompiuteriai. Pagrindinio kompiuterio vardai turi kompiuterių vardą ir interneto Protokolo adresą. Šeimininkas turi šeimininką hostname ir taip pat IP adresą. IP adresas atpažįsta šeimininką, kad jam paskiria, pavyzdžiui, jūsų smartphone.
DNS turi labiausiai bauginantį vaidmenį perduoti duomenis nuo srities vardo į IP adresus taip pat pasaulinės direktyvinės paslaugos aprūpinimas pavyzdžiui, skirdamas interneto Protokolo adresą srities vardui. To pavyzdys yra, kai vartotojas lanko žiniatinklio svetainę, rinkdamas srities vardą, kuris yra tas pats daiktas kaip tinklo adresas, užuot rinkęs IP adresą, kad apžiūrėtų svetainę. DNS taip pat duoda žiniatinklio svetainės savininkui, į kurį gebėjimas turėti daugiau kaip vieną žiniatinklio svetainę ant to paties IP kreipiasi, ir taip pat duoda Interneto paslaugų teikėjams, gebėjimas turėti daugiau kaip vieną jų klientų paskyrė tuos pačius IP adresus. Srities vardo Serveriai kaupia Vardo Serverio Įrašą ant archyvaro serverio, kur srities vardas yra užregistruotas ir yra pavadintas NS Įrašu. NS Įrašas jungia srities vardą su tinklo serveriu, ant kurio žiniatinklio svetainės rinkmenos yra sukauptos.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Interneto vartotojai jungiasi prie šitų tinklo serverių, lankydami srities vardą. Srities vardas yra prijungtas prie tinklo serverio nuo srities vardo serverio, ir DNS yra panaudotas, kad jungtų tinklo serverio ir srities vardo interneto Protokolo adresus. Visi šitie elementai yra DNS bendriausi žiniatinklio ir privačių tinklų elementai. DNS gali būti nedaug sudėtingas suprasti, bet kai jūs žinote, kodėl jis buvo sukurtas, ir ką jis daro, jis gali duoti bet kam geresnį supratimą to, kodėl tai taip svarbu žiniatinkliui.

Internetas prasidėjo apie metus 1969 ir buvo pavadintas ARPAnet. ARPAnet buvo iš pradžių pradėtas 4 universitetų, kai jie pradėjo jungti savo tinklus kartu, tada daugiau tinklų pradėjo jungtis prie jų ir tęsė užaugti. Tarp metų 1969 ir 1971 ARPAnet, gautų tiek didelis, kad tinklas negalėjo neatsilikti nuo labai daug IP adresų ir tai tapo didžiule svarstoma problema, kuriai reikėjo labai greito sprendimo, ir buvimo nuspręsto 1983 labai protingo vyro, pavadinto Paul Mockapetris universitete Kalifornijos, ir yra vis dar į šią dieną svarbiausias elementas interneto, privačių tinklų, ir elektroninis paštas. Srities vardo Sistema buvo sukurta todėl, kad ARPAnet pasidarė tiek greitas ir reikalingas automatizuotos sistemos, kuri palaikys pagrindinio kompiuterio vardus, interneto adresus, ir protokolus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *