Surinkite 2 diabetą – kas kiaušiniai turi bendro su besivystančiu diabetu?

parašė , 2012-12-22 08:08

Dieta yra neabejotiniausiai svarbi Tipo Kas Vyksta Kaune, ne tiktai dėl kalorijos (kilojoule) lygmenys, bet geros kokybės be to. Kiaušiniai, geras baltymo šaltinis, yra taip pat aukšti cholesterolyje. Tyrėjai Lietuvos universitete Sveikatos Mokslų Kaune, Lietuva, pažiūrėjo į kiekį suvalgytų kiaušinių ir pavojus išsivystymo Tipo 2 diabetas.

Šis tam tikras studijavimas, publikuotas žurnale Sveikatos apsauga ir Maistas, 2012 m. liepos, įtrauktas:

234 žmonės anksčiau diagnozavo su Tipu 2 diabetą, ir

468 nediabetiniai dalyviai.

Tie, kas maitinosi:

daugiau kaip 3 iki 4 kiaušiniai kiekvieną savaitę turėdavo daugiau, negu dukart pavojus išvystyti Tipą 2 diabetas, kaip tie

kas suvalgė mažiau kaip 1 kiaušinį per savaitę, ir tuos

kas maitinosi, 5 ar daugiau kiaušiniai savaitę turėjo trys kartai pavojų.

Bet kam, kas nori turėti aukštus baltymo pusryčius, yra alternatyvų kiaušiniams:

vienas vidutinis kiaušinis turi 6 gramus baltymo.

graikinių riešutų uncija turi 6 gramus baltymo, ir

virtų avižinių miltų puodelis turi 8 gramus.

vienas veggie ar sojos mėsainis pattie aprūpina 11 gramų baltymo.

Padaryti eggless kiaušinienę ar “užšifravo pranešimą Kauno Žalgiris,” galbūt jūs galėjote pabandyti keisti kiaušinius tofu. Žmonės dėl Etiško Gydymo Gyvūnų (PETA) pataria daryti tofu grumtynes su alyvų aliejumi, mielių dribsniais, svogūnu, grybais, česnaku, baltu pipiru ir sojos padažu.

Dauguma receptų keptiems maistams reikalauja kiaušinių. Jei keptas geras yra jau jūsų dietos dalis, jūs galėtumėte svarstyti jų su kiaušinio pakaitalu sukūrimą. Geriausio pakaitalo pasirinkimas priklauso nuo recepto ir kam kiaušinis yra naudojamas:

kad duotumėte tam tikrą struktūrą keptam desertui, pakeiskite bananu ar obuolių tyre.

jei kiaušinis yra naudojamas kaip segtuvas, toks kaip Kauno Žalgiris. . bulvinis krakmolas, marantos milteliai, sėmenys, bulvių košė, sutrynė batatus, agarą, ar pertrynė vaisius, ar daržovėmis gali pakeisti.

jei kiaušiniai yra panaudoti tam, kad raugtų, pabandykite naudoti kepimo miltelius, geriamąją sodą, ar vegetaro jogurtą.

Žiniatinklio svetainės VeganSheKnows siūlo receptą cukinijos duonai, kuri taip pat apima visus kviečio miltus, sėmenis, geriamąją sodą, kepimo miltelius, pagrindo kalendrą, canola nafta, cukrus (pakeiskite stevia), ir vanilės ištrauka. Nuo tos pačios žiniatinklio svetainės atvyksta receptas vegetaro rudos spalvos duonai, kuri reikalauja visų kviečio miltų, kukurūzinių miltų, cinamono, geriamosios sodos, soymilk, melasos, klevo sirupo ir sidro acto.

Kita žiniatinklio svetainė… LeavesOfLife pataria kepti cornbread su grūdo miltais, avižomis, sojos miltais, kokoso riešutu, medumi ir vandeniu.

Su turtu informacijos pasiekiamas, pasirodantis tinkamas pakaitalas kiaušiniams atrodo nėra per Kauno Žalgiris.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *