Orų prognozė vakaruose

parašė , 2012-12-26 09:24

Tuo metu, kai mokslininkų didelis kiekis Orai Trakuose, kad pasaulis šildo dėl šiltnamio efektą sukeliančių dujų, kitas didelis kiekis mano, kad mes esame natūraliame cikle ir kad, kas atvyksta paskui vėsta. Keli sako, kad aušinimas jau prasidėjo ir kad klimato pasikeitimai, kuriuos niekas neaptaria, vyksta nepriklausomai nuo šiltnamio efektą sukeliančių dujų. Kas nėra visai ne debatuose yra faktas, kad žemė patiria klimato pasikeitimą. Tai, mokslininkų vaizde, tęsis bent jau kitus 30 metų, jei globalinis atšilimas tęsis, nesvarbu kas globalinio atšilimo priežastis.

Rašydama 2008 Vandeninio Efektyvumo liepos/rugpjūčio svarstomoje problemoje, Penelope Grenoble apsirūpino, gilus pranešimas, vadintas “Ateitis, Yra Dabar”. Ji sutelkia tyrinėjimą ir pranešimus mokslininkų nuo Scripps Įstaigos Okeanografijos universitete Kalifornijos San Diege; Lawrence Livermore Nacionalinės Laboratorijos Programa Klimato Modelio Diagnozei ir Tarppalyginimui; Nacionalinis Centras Atmosferinio Tyrinėjimo, ir Kolumbijos universiteto Lamont-Doherty Žemės Observatorija – kad pavadintų, bet keli – kadangi jie studijuoja tai, kas vyksta žemės klimatui ir sako, kas jie galvoja įvyks paskui.

Orai Trakuose pat bus sausesnių periodų daugelyje vietų. Kalifornija ir Pietvakariai palaipsniui taps dykumomis. Kai kurie tyrėjai galvoja, kad sausra reikalaus daugumos vakarų valstybių visiškai į Kanadą ir galbūt dalis Kanados be to. Paskutinį kartą, kai Kalifornija patyrė klimato pasikeitimą kaip toks, vykstantis, dabar buvo dvyliktą šimtmetį. Tie sausi kerai truko 60 metų.

Ne tai kad bus mažiau lietaus, bet kad lietus bus tolimas labiau nutrūkstantis: sausi kerai truks ilgiau. Kai lietūs ir audros atvyks, jie išpils žemyn didesnius ir didesnius vandens kiekius. Sausi kerai daro pagrindą mažiau gabų sugerti kritulius ir papildomo rinkimų turo vandenis. Taip, kai lietūs ir sniegas tikrai įvyksta, vis daugiau vandens bus prarandama į papildomą rinkimų turą. Papildomas rinkimų turas plūs į egzistuojančius rezervuarus pagal normas per greitai, kad kontroliuotų teršimą, ir tai Orai Trakuose pat sukurs eroziją ir patvinimą. Pasiekiamas vanduo irigacijai, valdžios kartai, pramoniniam naudojimui ir kasdieniam vartojimui taps mažiau gausus.

– planas išleisti daugiau vandeniui ateityje ir panaudoti less.-planą ant aukštesnių mokesčių ir naudos sąskaitų: elektra kainuos daug daugiau, vandens kaina pakils dramatiškai, ir kaina iš naujo formuoti infrastruktūrą, kad sugautų papildomą rinkimų turą ir pakartotinai panaudotų nuotekas bus labai great.-jei, jūs esate ant sepsinės sistemos, laukia daugiau apžiūrų ir dažnesnio siurblio outs gauti įgaliojimą, kadangi priemonė saugoti gruntinį vandenį quality.-vysto alternatyvas gerai vandeniui, jei jūs šiuo metu priklausysite nuo, gerai water.-laukia ilgai sausų kerų ir plano sausros, tuo pačiu metu planuodamas besaikius kiekius papildomo rinkimų turo kaip nepamatytas anksčiau gyvenančiame intensyvių audrų atminties plane: elektrinės audros vasarą, pūgos žiemą ir sunkesni lietūs – jei jūs jau neturite atsarginių generatorių dabar būtų geras laikas pradėti sudaryti biudžetą them.-mokesčiui artimo dėmesio į Orų prognozė Trakuose, kuri yra neišvengiamai apimta su klimato pasikeitimu ir energija. Laukite labiau aptemptos vyriausybinės vandens ir energijos kontrolės reikalingumo. Atsiminkite, drėkinkite, ir energija yra sujungti. Tai ima energiją elgtis ir vežti vandenį ir nuotekas, ir tai dažnai reikalingas, kad vanduo, dideliuose kiekiuose, pagamintų energiją. – nemano, kad kažkas bus verslas kaip paprastai. Mokesčio doleriai, vandeninės teisės, apribojimai vartojimui ir aukštesnėms kainoms yra grėsmės akivaizdoje firmoms, turto savininkams ir privatiems gyventojams.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *