Svarbumas pirkti jūsų labai savą srities vardą

parašė , 2016-01-27 22:33

Jūsų verslas užsitarnauja dėmesį ir pripažinimą. Jūs turite ištraukti naudą, teisingai? Kad padarytumėte tai, jums reikia klientų ir pritraukti juos, jūs turite gauti savo labai savą srities vardą. Tai yra interneto nekilnojamasis turtas. Tokio pirkimas gauna jūsų vietą tinkle, kad jūsų potencialūs pirkėjai galėtų nustatyti jūsų vietą. Tai taip pat svarbu nustatyme pastovaus fondo jūsų internetiniam atvaizdui ir tikimybei kaip internetinis verslininkas.

Srities vardas gali padėti identifikuoti IP adresus. Jie turi priesagas, kurios rodo jų atitinkamą TLDs (aukščiausiojo lygio sritys). TLDs pavyzdžiai yra ".net", ".ca", ".th", ".org", ".edu", ir ".gov". Srities vardai taip pat panėšėja į telefono numerius
Jie leidžia jums turėti atmintiną adresą, kurį bet kas gali ištarti paraidžiui lengvai. Su srities vardų naudojimu, jūsų IP adresas lieka nematomas, bent jau daugumos interneto vartotojų.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

TLDs turi kitas kategorijas:

Infrastruktūra TLD – Adresas ir Nustatantis maršrutą Parametro Rajonas (ARPA) yra vienintelis TLD šioje kategorijoje.

Bendras TLD (gTLD) – tai laiko pažįstamu ir bendru TLD, tokiu kaip ".edu" ar ".com"

Šalies kodas TLD (ccTLD) – tai padeda identifikuoti šalį. Tai sudaroma iš tiktai dviejų laiškų. Pavyzdys yra ".us" Jungtinėms Valstijoms ar ".ph" Filipinams.

Remtas TLD (sTLD) – tai yra TLD, valdytas privačių organizacijų.

Kodėl Jūs Reikalingumas Srities vardas

Apačioje yra kai kurios iš pagrindinių priežasčių, jūs turite nupirkti savo savą srities vardą jūsų verslui:

Jūs neleidžiate savo srities vardui būti jūsų žlugimu. Srities vardas duoda jums stiprią jūsų internetinio buvimo kontrolę. Jei įvyks, jūs nuliūdinsite kažką, jie nesugebės surasti kažką, kas galėjo diskredituoti jus ar jūsų verslą bet kokiu atveju

Jūs sugebate kontroliuoti tai, ko žmonės nori ieškoti apie jūsų kompaniją. Kai tik svečiai įeina į jūsų srities vardą į paieškos sistemą, jūs galite nukreipti juos į savo žiniatinklio svetainę lengvai. Tai yra tikras daiktas, kai jūsų srities vardas yra unikalus ir "lengvas atsiminti".

Jūsų nepageidaujamos fotografijos yra sunkios surasti. Verslui nėra niekada gerai, jei jūsų potencialūs klientai randa girtą jūsų fotografiją kažkur, kai jie įeina į neteisingą sritį, bandydami ieškoti jūsų svetainę. Jei jūs turite gerą srities vardą, jūs galite būti įsitikinęs, kad viskas, kurį jie gauna yra pageidaujama informacija, kurią jūs norite, kad jie pamatytų.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Greitai, jūs galite gauti srities vardą daug žemiau negu 11 JAV dolerių kasmet. Su tikėtinu, paslaugiu srities archyvaru kaip GoDaddy.com, jūs galite gauti elektroninio pašto adresą, internetinę buvimo kontrolę, ir daugiau pašalpos. Tai verta pinigų, kuriuos jūs sumokate. Jūs neapgailėsite kiekvieno tokio pirkimo. Geriausias daiktas apie tai yra, kad, kai jūs jaučiatės jums nereikia to kitais metais, tik leidžiate jūsų registracijos termino pasibaigimą.

Liūdnai, srities registracija yra taip pat verslas, taip daug naudoja ją, kad įgytų naudą bet kokiu atveju. Tik įsitikinkite, kad jūs ieškote teisaus srities archyvaro, kuris nepasinaudoja internetiniais verslo žmonėmis kaip jūs. Tai ir teisingas srities vardas gali pastatyti ryškią ateitį jūsų internetinei kompanijai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *