Visas srities ištęsimas yra sukurtas lygus?

parašė , 2016-01-11 10:59

Visas srities ištęsimas yra sukurtas lygus?

Trumpa.com Istorija

Jūsų sritis yra panaši į automobilio registracijos numerį ant jūsų automobilio. Jūs turite užmokėti mokestį ir užregistruoti tai srities archyvare kaip DMV. Tai atpažįsta jus kaip savininką ir nustato, kur jūs esate cyber kosminio pasaulio viduje. Tai baigiasi komplekto laikotarpio viduje, ir jūs turite opciją padėti tai tinkle, ar (palikite tai), kažkur su jūsų privilegijuotu tinklo šeimininku.

Net po 30 metų.com yra vienas iš labiausiai ieškotų ištęsimas.com reiškia komercinį – pradžioje numatytas komercinėms organizacijoms.org buvo iš pradžių reikštas, kad atstovautų nekomercinėms organizacijoms.net (pozicijos tinklui) buvo manytas parodyti tinklo technologijų operatorius. (.com/
rg/.net) skirtingumas paėmė ant visos naujos reikšmės ir yra dabar labiau neribotas jos naudojime negu kada nors.

c com buvo vienas iš pirmo aukščiausiojo lygio ištęsimo internete ir buvo nukreiptas ir prižiūrėtas JAV Krašto Apsaugos ministerijos. Tačiau, palaikymas buvo padarytas prie SRI Tarptautinis (Stanfordo Mokslinio tyrimo institutas), kuris sukūrė Informacijos Tinklo Centrą. Jų svarbiausias tikslas valdė srities vardo paskyrimus ir aprūpinti direktyvinę paslaugą. 1993, Nacionalinis Mokslo Fondas užvaldė ir buvo partneris su Tinklo Sprendimais. Jie įsteigė mintį paimti metinį mokestį tiems, kas norėjo užregistruoti srities vardą. Daugiausia todėl, kad.com’s nebuvo naudojamas jokiais gynybos tikslais. Jo kūdikystėje, mokestis buvo 50 dolerių per metus. 35.00 nuėjo į Nacionalinį Mokslo Fondą ir 15.00 vyriausybei. 1997, Jungtinių Valstijų Prekybos ministerija perėmė šitas pareigas. Interneto operacijas šiandien dabar prižiūri VeriSign (kuris įsigijo Tinklo Sprendimus).

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Srities ištęsimo skirtumai

Šiomis dienomis.com’s yra labiausiai nustatytas ir pripažintas ištęsimas interneto pasaulyje. Daugiau nėra tai rezervuotas komercinėms svetainėms, bet bet kam (skelbimas pažinčių skyrelyje, organizacija, ar verslas) pasirūpinantis kuria gerą žiniatinklio svetainę ir įgyja tam tikrą teisėtumą. Net su įžanga of.biz 2001 (kuris būtų tiktai panaudotas verslui).com populiarumas nemažėjo. Pirmas srities vardas, užregistruotas internete, naudodamas.com, buvo simbolika.com 1985 m. kovo 15-ąją. Jų kompanijai padeda kompiuterių išsivystyme. Antras buvo BBN.com 1985 m. balandžio 24-ąją, sektas prie galvoja.com 1985 m. gegužės 24-ąją. Šiandien, registruoto.com’s skaičius viršyja daugiau kaip 100 milijonų. Tai daro tai skaičius vienas – net tarp didžiausių aukščiausiojo lygio sričių – nugalintis.net.org, ir kitų. Srities vardai gali pasidaryti brangūs, iš tikrųjų, draudimas.com buvo verta 35.6 milijonai 2010, vacationrentals.c com buvo vertintas 35 milijonuose 2007, ir PrivateJet.com komandavo įspūdingam įvertinimui 30.1 milijonai 2012.

Beveik 52 % Google lankytojų naudoja.com. Bet.com.net.org yra neriboti ir atidaryti visuomenei panaudoti. Kai kurie srities vardai, tačiau, nėra atidaryti. Pavyzdžiui.gov turi būti federalinės, valstybinės, ar vietos valdžios taip pat kaip Gimtųjų Suverenių valstybių skyriumi.edu yra rezervuotas 4 metų viešiems universitetams ar švietimo įstaigoms tie dotacijos laipsniai.mil yra suvaržytas iki Amerikos kariuomenės skyrių.

Kodėl Srities vardai yra taip svarbūs

Srities vardai yra, kaip žmonės randa jus; kokie žmonės turi nepamiršti surasti jūsų svetainę vėl, nupirkti jūsų paslaugas, produktus, ir perskaityti jūsų straipsnius. Jie yra viena iš daugumos rinkodaros esminių dalių. Dėl šios priežasties, tai gali duoti tai, kas jūsų pardavimas teisėtumo ir teigia tikėjimą ir vertę. Srities vardas yra svarbi jūsų prekės ženklo dalis. Jūsų visas žiniatinklio svetainės vardas yra taip pat factored į Google padėties rangų skalėje algoritmą. Kuo geriau jūs esate įvertintas, tuo geriau jūsų galimybės žmonėms surasti jus.

Skirtumai tarp Srities vardų

Tai pasakyta.com populiariau dėl priežasties. Bet kas gali surinkti vardą žiniatinklio svetainės į paieškos sistemą ir surasti tai lengvai. Kai kuriuose būduose.com tapo tokiu finansinių įsipareigojimų nevykdymu sistemoje, ir žmonėms tiesiog lengviau priminti.com adresą. Kitiems srities vardams, daugiau žymės įspaudimo reikalinga žmonėms įprasti į to naudojimą. Jei darytas tinkamai, nenaudodamas.com neturi turėti reikšmės.org ir.net yra antras ir trečias bėgikas viršuje populiarume paskui.com. Vienas iš daiktų, kad turėtų galvoje yra, kad kažkoks archyvaras įkraus papildomas.org ir.net. Naudojant.net būtų didelis pasirinkimas temai, kuri yra techniškai susieta, jei tai įtelpa į jūsų žymės įspaudimo planą. Tai galėtų taip pat būti plius tai, jei jūsų kompanijos pavadinimas pasibaigia tinklu. Būkite atsargus su naudojimu.o org kadangi tai buvo numatyta nekomerciniam naudojimui, jei naudotas kažkam kita tai gali virti nepasitikėjimą tarp vartotojų. Nors daug žmonių nukrypo nuo.org originalaus projekto; įsitikinkite, kad tai yra nauda, tinkama jums ir jūsų įmonei. Jūs norite pastatyti stiprų fondą nuo pradžios.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Didžiausias daiktas, kad turėtų galvoje – kuria prekės ženklą, užbaigtą vertu pasitikėjimo, doru turiniu ant jūsų žiniatinklio svetainės. Radimas kažko, kas yra atmintinas ir pritaiko jūsų prekės ženklo atvaizdą yra galutinis abiem pusėms naudingas. Kažkas kita svarstyti: nėra daug skirtumo tarp srities vardo ištęsimo ir geresnio SEO reitingo. Mes vartotojai, skaitytojai, ir lankytojai tapo būtybėmis įpročio – mes vis dar žiūrime.com kaip verslą (daugiausia) ir.org kaip organizacija (daugiausia nekomercinis). Po to, kitas didelis skirtumas yra kaina. Kadangi kažkas, kas parduoda kažką, viešas suvokimas yra svarbiausias. Vienas daiktas, kad svarstytų yra, kad.com.org, ir.net yra populiariausi. Žmonės pripažįsta juos taip labiau vertas pasitikėjimo per kitą ištęsimą (tokį kaip informacija or.biz). Viena strategija nuperka visą pasiekiamą ištęsimą, kad išvengtų bet kokio prekyženklio ar konkurento svarstomų problemų.

Jūs atėjote kelias, kūdikis

Daug pasikeitė nuo 1985. Nuo.com kuklių pradžių (vienas iš vienintelių žaidimų mieste buvimo), yra dabar daugiau kaip 100 ištęsimo pasirinkimų. Ekspertai bet kokiame lauke gali pasirinkti, for.guru ar drąsūs tipai gali papuošti the.ninja ištęsimą. Yra taip pat būdų atskirti jūsų lauką ekspertizės, vietą, ar įkūrimą su a.lawyer.london, or.club aukščiausios kokybės ištęsimas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *