Tarptautinės sritys ir jų pranašumai

parašė , 2016-08-25 22:49

Jūs išgirsite žmonės sakyti nuolat, kad, registruodamasis sričiai verslui ar registruotajam prekės pavadinimui, jūs turite užsiregistruoti a.com sričiai, ne tarptautiniam. Dabar negalima pasakyti šis patarimas yra be nuopelno – a.com, sritis gali būti geresniu pasirinkimu daug atvejų – kiekvienas neturi niekada neįvertinti tarptautinės srities naudingumo. Čia, šiam straipsniui, aš pakartosiu pranašumus turėti tarptautinį srities vardą.

Kas yra tarptautinė sritis?

Jie yra plačiai žinomi kaip pavadintas ccTLDs (priešingai the.com’s gTLDs – bendri aukščiausiojo lygio srities vardai), trumpas šalies kodui aukščiausiojo lygio sritys. Bet kokia šalis specifiniai srities vardai toks as.es Ispanijai.au Australijai or.ie Airijos Respublikai – tarp kitų. Nors yra sričių, kurios yra apribotos tam tikrų apribojimų tokių kaip reikalavimas buvimo šalies viduje, dauguma tarptautinių sričių yra iš tikrųjų pasiekiamos už savo atitinkamų šalių ribų

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Apribojimai ir nurodymai į registraciją tarptautiniam srities vardui yra valdyti srities atitinkamų registratūrų. Taip paminėtas, keli gali sulaikyti griežtus apribojimus tokius kaip srities į jos savą šalį užrakinimas. Tačiau, tarptautinės sritys taip pat turi panašias taisykles į gTLDs, kuris yra, taisyklės dėl vardo jūsų sričiai pasirinkimo: simboliai, skaičiai, ir taip toliau, jūs galite panaudoti.

Dabar, pagaliau, kas yra pašalpa registracijos tarptautinei sričiai?

Vienam, tai gali duoti jums galimybę pasirinkti jūsų pageidaujamą vardą sričiai. Registruodamasis a.com srities vardui, jūs galite tikėtina surasti, kad jūsų pageidaujamas vardas buvo jau užregistruotas, versdamas jus pasirinkti naują. CcTLD leis jums išvengti to pavojaus. Dauguma good.com srities vardų buvo paimti. Priešingai, dauguma good.org ir grynos sritys buvo paimta taip pat, sunkiai ribojant jūsų pasirinkimus.

Kitas pranašumas pasirinkti ccTLD: tai leidžia jums sukurti didesnį plačiai paplitusį auditorijos pagrindą. Tai yra atvejis todėl, kad vietinius gyventojus šalies, ypač vietinius gyventojus traukia, kurie gali patikėti srities ištęsimu jų savos šalies daugiau, negu, jie būtų bendri aukščiausiojo lygio srities vardai. Kaip jūs žinote, didelė pasaulio dauguma nekalba anglų kalba, ir jie ieško per Google su jų atitinkamomis kalbomis ir specifinėmis sričiai klaviatūromis.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Be to, registruodamasis tarptautinei sričiai, jūs imate proaktyvų metodą saugojimo jūsų prekės ženklo nuo trečiosios šalies kompanijų, kurios bando užregistruoti vardą toje pačioje srityje. Ši prevencinė jūsų prekės ženklo gynyba išgelbės jus būtinumo kankynė turėti reikalo su laiką eikvojančiu teisėtu disputu ateityje.

Pagaliau, kad užbaigtų su kažkuo mažo: ccTLD, jei jūs tikitės būti kūrybiškas, gali būti panaudotas, kad sukurtų įdomias, akį gaudančias sritis tokias kaip naudojimas ccTLD Italy.it ir jungimui to su, pavyzdžiui, ‘rėkti’. Shout.it. Labai traukiantis dėmesį.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *