Fotografavimosi gidas prie gražaus automobilio

parašė , 2016-09-08 03:23

Nuomos paslaugos VilniujeDažniausiai pačių gražiausių automobiliu nuoma Vilniuje būna reikalinga dėl estetinių sumetimų, rengiant kokias nors vestuves, gimtadienius ar krikštynas. Tada švenčių kaltininkai mėgsta rinktis vienodai atrodančias spalvotas, senovines arba baltas mašinas. Jos būna prabangios, papuoštos tokios pačios spalvos kaspinais. Dauguma žmonių per vestuves su išnuomotais automobiliais mėgsta keliauti į gražiausias Lietuvos vietas. Ten darytis nuotraukas. Kai kas nori nuotraukas sukurti ir su pačiais automobiliais. Visgi siūlome nepamiršti to, kad per vestuves reikia įamžinti viską, į ką įdėta pastangų. Automobiliai, už kuriuo nuomą teko sumokėti, neabejotinai yra vienas tų dalykų, kurį vertėtų įamžinti. Tad štai keletas patarimų, kaip galėtų atrodyti automobilių nuoma, kai jie yra ir fotografuojami. Kelios foto sesijų su automobiliais idėjos.

Perspektyvos svarba

Kad ir ką fotografuotumėte, perspektyvos svarba labai daug reiškia. Perspektyvos grožis atsiranda tada, kai išsirikiuoja keletas vienodų objektų. Perspektyvoje mes matome kaip jie tarsi mažėja, tolsta vienas nuo kito. Jeigu išsinuomojote vienodus automobilius, galima fotografuotis juose ar prie jų būtent įamžinant tą puikų kampą, perspektyvą, iš kurios žiūrint mums iškart kils estetinis išgyvenimas. Reikėtų fotografuoti ne taip, kad mašinos būtų lygiai sustatytos prie sienos, o labiau kampu, kad matytųsi jų korpusai ir tai, kaip jos erdvėje mažėja, sudaro tam tikrą simetriją.

Automobilis – pirmame plane

Jeigu nuomojotės labai gražias mašinas, pavyzdžiui, senovines vintažines, tai nereikia visą laiką dėmesį skirti tik jauniesiems ar pamergių suknelėms. Įamžinkite ir šį grožį. Reikėtų padaryti keletą nuotraukų, kuriose būtų akivaizdu, jog tai būtent automobilis yra pirmame plane, ir būtent dėl jo fotografas išsitraukė savo foto kameras, objektyvą ir visą fotografavimo amuniciją.

Gražus tolygus fonas

Padarykite nuotraukų tolygiame fone, o ne kažkokiame margumyne. Jeigu fotografuojate išnuomotas auto, tai tegul jos ir būna vienintelės tame fone. Jeigu už jų dar bus penkiolika skirtingų mašinų, nieko neis suprasti. Kadruose realybė neturi būti tokia, kokia ji yra iš tiesų. Todėl geras fotografas į nuotrauką paims tik tiek, kiek iš tikro reikia.

Juokingos situacijos

Smagu, kai gavus nuotraukas bus galima pamatyti juokingų situacijų. Juk nebūtinai turi viskas būti tik rimta ir atseit labai gražu. O kur gi tas jaunų žmonių žaismingumas? Taigi, išlikite šmaikštūs ir su išnuomotais automobiliais raskite būdų papokštauti, raskite kelių, kaip viską pavaizduoti linksmai ir juokingai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *