Žaislai šunims: kokius rinktis?

parašė , 2019-06-03 20:51

VeterinarijaKad ir kokio amžiaus ar dydžio yra jūsų šuo – jam reikia žaislų. Labai didelis pasirinkimas yra https://www.vetparduotuve.lt/zaislai-sunims, todėl pasirinkti tai, ko reikia dabar labai paprasta. Nors asortimentas labai didelis, tačiau dažnai iškyla klausimų susijusių su tuo, kaip parinkti tinkamus žaislus savo augintiniui. Interneto parduotuvėje vetparduotuve.lt galima rasti žaislus suskirstytus pagal įvairius kriterijus: amžių, dydį, paskirtį, kainą ir t.t. Tai pirkėjui tikras išsigelbėjimas, nes leidžia supaprastinti paieškas, kurios su tokia gausia pasiūla yra gan keblus.

Svarbiausias kriterijus, pagal kurį reikia rinktis žaislus – paskirtis. Yra žaislų, kurie skirti mėtyti, kramtyti, tempti, lavinti mąstymą ir kt. Čia jau prireiks jūsų darbo – jums tereikia gerai pagalvoti, kokius veiksmus su žaislais mėgsta atlikti jūsų augintinis. Galbūt jis mėgsta bėgioti ir gaudyti? Tuomet tiks skraidanti lėkštė ar kamuoliukas. Jei šuo viską graužia, taip pat ir baldus ar batus, tai pats metas įsigyti žaisliukus – kramtukus, kurie skirti patenkinti kramtymo poreikius. Labai aktyviems šunims puikiai tiktų žaidimai skirti bėgti, lįsti pro įvairias landas, peršokti kliūtis. Ramiems augintiniams taip pat galima rasti patinkančių žaislų, pavyzdžiui, minkšti pliušiniai žaislai.

Sekantis svarbus pasirinkimo kriterijus – dydis. Žaislai gaminami pačių įvairiausių dydžių. Galime rasti tiek labai mažų, tiek ir labai didelių. Renkantis žaislą svarbu parinkti tinkamo dydžio, kad žaislas nebūtų nei per mažas, nei per didelis. Su per mažais žaislais yra rizika, kad augintinis gali netyčia praryti ir užspringti ar turėti didelių problemų su žaislo patekimu į virškinamąjį traktą. Taigi, rinkitės labai atidžiai.

Dar vienas svarbus klausimas, kuris neduoda ramybės šunų šeimininkams – kiek žaislų reikia augintiniui? Atsakymas nėra išreiškiamas skaičiumi, nes kiekvienas šuo yra individualus ir jo poreikiai skirtingi. Galbūt vienam pakaks kelių kamuoliukų, nes tik su jais jis mielai žaidžia, o kitam patiks įvairūs kramtukai, kamuoliukai, pliušiniai žaislai ir kt. Žinoma, kol nežinote, ką mėgsta šuo, reikėtų įsigyti kelis skirtingus ir tuomet suprasite, ko reikia jūsų šuniui.

Šunims labai svarbi aktyvi veikla, todėl žaislai yra tikras išsigelbėjimas, kai reikia užimti savo augintinį ir suteikti jam džiaugsmo. Žaislai skirti ne tik aktyvioms veikloms, bet ir tuomet, kai augintiniui reikia nusiraminti, kuomet paliekamas vienas namuose. Rūpintis augintiniu reikia nuolat, todėl turėti jam patinkančių ir tinkančių žaislų – būtina. Atminkite, kad rinktis reikia tik kokybiškus žaislus, kurie užtikrins jūsų augintinio saugumą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *