Kodėl teisingas srities vardas turi reikšmę

parašė , 2017-03-03 23:39

Nusistebėjimas, ar tikrai iš tikrųjų turi reikšmę, kokį srities vardą jūs pasirenkate savo žiniatinklio svetainei? Mes turime čia patenkinti jūsų smalsumą apie tai, ir patikinti jus, kad teisingas srities vardas tikrai, iš tikrųjų, turi reikšmę daug.

Yra daug priežasčių rūpintis nepadaryto srities vardo pasirinkime. Viena iš svarbiausių priežasčių yra, kad paieškos sistemos rodo jūsų užbaigtą puslapį URL pastebimai paieškos sistemos rezultatų puslapiuose (SERPs), ir jūsų srities vardas yra kritiška URL dalis. Jei tinklo ieškotojai mato, kad jūsų srities vardas artimai atitinka jų numatomą paiešką, jis tikėtina privers juos paspausti jūsų URL ir aplankyti jūsų žiniatinklio svetainę todėl.
Tikrinkime to pavyzdį. Jei jūs pajudėjote į Los Andželo rajoną, ir jūs turite nustatyti odontologo vietą, galbūt jūs nueitumėte tinkle, kad ieškotumėte tokį. Jūs galėtumėte įeiti "į Los Andželo Odontologą" į paieškos sistemos paieškos barą, ir paskui jūs pamatysite pirmą SERP siūlant 10 skirtingų pasirinkimų. Kokį yra jūs likeliest paspausti?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jei jūs panėšėsite į daugumos tinklo ieškotojų, jūs natūraliai labiau vertinsite losangelesdentist.com kitus panašius pasirinkimus kaip orangecountydentist.com, losangelesorthodontics.com ar losangelesdentistryschools.com. Aišku, losangelesdentist.com turi didžiausią tikimybę jūsų pasiūlymo tiksliai, ko jūs ieškote. Kadangi jūs esate LA, jūs galite atmesti orangecountydentist.com todėl, kad odontologas, kuris valdo tą svetainę yra turbūt esantis dar toliau, negu jūs norėtumėte. Jūs galite pašalinti losangelesdentistryschools.com todėl, kad jūs ieškote odontologo, ne dantų gydymo mokyklos. Jūs galite taip pat pašalinti losangelesorthodontics.com, jei jūs specialiai neieškote orthodontist.

Šiame pavyzdyje, labiausiai tinkamas pasirinkimas buvo tiksli degtuko sritis." Tiksli degtuko sritis" yra trukmė, kuri siejasi su srities vardu būdamas tikslus degtukas klausimui, tinklo ieškotojas įsitraukė į savo paieškos barą. Tuo metu, kai abejojantis, ar tiksli degtuko sritis siūlo paieškos sistemos optimizavimo pašalpą, nėra jokio neigimo, kad tiksli degtuko sritis gali daryti įtaką vartotojų clickthroughs.

Galima, kad tiksli degtuko sritis tikrai taip pat siūlo tam tikrą kraštą, kai paieškos sistema ‘gylio lervos algoritmiškai nustato kur SERPs, kad rodytų jūsų URL. Tai iš tikrųjų priklauso nuo ketinimo vartotojo paieškos, ir einamosios paieškos sistemos algoritmų padėties.

Paieškos klausimo atveju "Los Andželo Odontologas," likeliest ketinimas yra toks, kad ieškotojas domėtųsi radimu informacijos apie bet kokį odontologą, esantį Los Andžele. Paieškos sistema tikėtina teiktų pirmenybę Losangelesdentist.com per pasirinkimus kaip Losangelesorthodontist.com. Tačiau, nėra jokios specifinės paieškos sistemos priežasties, kad teiktų pirmenybę Losangelesdentist.com SERPs per kitus pasirinkimus kaip Ladentist.com, ir paieškos sistema tikėtina neduos tam jokio specialaus režimo, įvertindama tai greta kitų lygiai tinkamų galimybių.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Tačiau, jei tai gali būti nustatoma, kad vartotojas ketina ieškoti specifinę žiniatinklio svetainę vardu, paieškos sistema tikėtina duos tam ypatingą prioritetą. Paimkime, pavyzdžiui, paieškos klausimo "Amazonę." Kai vartotojas įeina į šį klausimą į jų paieškos barą, yra tam tikros skirtingos galimybės dėl jų ketinimo. Jie galėjo specialiai ieškoti Amazon.com, ir tokiu būdu paieškos sistema galėtų duoti Amazon.com tam tikrą kiekį prioriteto SERPs tam klausimui. Taip pat galima, kad vartotojas galėtų ieškoti informaciją apie Amazonės upę, ir tokiu būdu paieškos sistema taip pat tikėtina pastebimai rodys tinkamus rezultatus dėl tos informacijos be to.

Kadangi jūs galite pamatyti nuo šitų pavyzdžių, tai neabejotinai naudinga, kad pasirinktų labai tinkamą srities vardą jūsų žiniatinklio svetainei, ir tikslios degtuko sritys tikrai siūlo jų savininkams daugoka pašalpą. Gali būti labai verta nustatyti vietą ir įsigyti tikslias degtuko sritis bet kokioms žiniatinklio svetainėms, kurias jūs valdote ar valdote.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *