Aliuminio rinkimas gali būti naudingas

parašė , 2017-03-03 19:01

AliuminisKartais lengva ranka išmetame įvairius daiktus, rakandus, kaip nereikalingus, visai nesusimąstydami, kokia yra aliuminio kaina ir kiek dabar kainuotų tie daiktai, kurių atsisakome. Tačiau yra žmonių, kurie būtent pragyvena iš to – metalo rinkimo. Aliuminio kaina yra tikrai nebloga rinkoje, todėl kaip tik šis metalas surenkamas gana gausiai. Kalbamės su Vasilijumi, kuris nuolat važinėja per kaimus ir surenka tokias atliekas, metalą.

Važinėja per kaimus ir renka

Paklaustas, kaip jis dirba, Vasilijus sako, kad tai yra labai savarankiškas darbas, ir tai yra šio darbo privalumas, bet kartais ir trūkumas. „Kartais tenka labai daug važinėti per kaimus ir rinkti metalą, tada galvoji, kaip pasisekė, kad niekas nevadovauja, kaip nori ir kur nori pats nuvažiuoji ir būna gerai. O būna ir taip, kad važiuoji ir jau supranti, kad nieko gero, kad nerandi niekur to metalo, kurį renki. Tada pikta, pavydi visiems, kas turi kažkokius vadus, kurie vadovauja ir pasako, ką kada daryti. Aš irgi norėčiau turėti tokį vadą, nes tada man tikrai būtų lengviau. Iš kitos pusės, tu dirbtum, o vadas viską pasiimtų. Dabar, kai esi pats ant savęs, tas darbas daug malonesnis ir pelningesnis“, – sako Vasilijus.

Dažni aliuminio gaminiai

Paklaustas, kokie dažniausi aliuminio gaminiai, kuriuos jis surenka važinėdamas, Vasilijus sako, kad priklauso nuo vietos, kur yra renkama. „Tarkime, prie daugiabučių kiemų konteineriuose ir prie jų gali rasti net pačių didžiausių ir brangiausių aliuminio gaminių. Ten lyg niekur nieko mėtysis ir visokios nedidelės vonelės, balijos, ir puodai, ir kiti stambūs aliuminio gaminiai. Nes butuose gyvenantys žmonės nekaupia patys ir niekada nerenka metalų ar kitko, ką galėtų priduoti. O kaimuose dažnai žmonės būna pasidėję atskirai sukauptą aliuminį. Tada siūlau iš jų perpirkti. Jiems gerai, nereikia kažkur papildomai vežti, o ir aš iš to pinigų pasidarau. Tie, kas nekaupia, bendrame lauže turi visokių sulankstytų aliuminio puodelių arba šaukštų. Dažnai iš visokios technikos detales ištraukti tenka“.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *