Kas tinklas priima kompaniją ir kaip aš renku tokį?

parašė , 2017-02-15 20:10

Jei jūs norėsite sukurti žiniatinklio svetainę, tai jums reikės tinklo svečių priėmimo kompanijos. Yra pagrindų ant to, kokia tinklo svečių priėmimo kompanija yra, skirtingi tipai tinklo, priimančio pasiekiamą, ir kaip išrinkti tokį, kuris yra teisingas jums!

Kas Tinklas Priima Kompaniją?

Tinklo svečių priėmimo kompanija yra verslas, kuris aprūpina 24 valandų dienos paslaugos jungtas su žiniatinklio svetainės darymu prieinamu tinkle. Kai kažkas bando apžiūrėti jūsų žiniatinklio svetainę, ar bet kokią kitą žiniatinklio svetainę tinkle, jie iš esmės jungiasi prie tinklo serverio, kuris aprūpina prieigą prie puslapio. Kai kurios kompanijos aprūpina laisvas, pagrindines paslaugas, tuo metu, kai kiti tiktai priima per užmokėtus pranešimus. Kiekviena iš tų kompanijų, nors turės skirtingus įrankius, pasirinkimą, ir riboja iki jų paslaugų ir gali pasiūlyti labai skirtingus įkainojimo modelius be to

Pasirinkimo svečių priėmimas

Yra iš esmės dvi skirtingos opcijos svarstyti, jei jūs norite priimtos žiniatinklio svetainės. Pirmas turi priimti tai savarankiškai, bet tai reikalingas, kad jūs turėtumėte tinklo serverį, pastovų ryšį su internetu, pakankamu juostos pločio tinkamumu, ir įgūdžiais ir mokėjimu, kad valdytumėte jūsų savą svetainę. Kadangi dauguma žmonių neturi įrangos ar įrankių, kad priimtų žiniatinklio svetainę savarankiškai, šalutinis pasirinkimas mano, kad tinklo svečių priėmimo kompanija daro tai jums!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Tinklo Svečių priėmimo Kompanijos rinkimasis

Kadangi pasirinkimas tokioms kompanijoms yra taip pertekęs, prasideda, klausdamas savęs savarankiškai šitie penki klausimai:

Kas yra mano žiniatinklio svetainės tikslas? Jūs norite sukurti asmeninę svetainę, kuri tik ketina būti bendra su šeima ir draugais, ar tai bus komercinė ar verslo svetainė, kuri bus suprojektuota, kad gautų naudą? Atsakymas į šį klausimą padės jums apsispręsti, jei jums reikės saugumo tam, kad priimtumėte užmokesčius ir jei žiniatinklio svetainė yra verta mokėti aukštesnį svečių priėmimo mokestį už. Tai taip pat padės jums nustatyti, ar svečių priėmimo kompanija siūlo tai, ko jums reikia, tokie kaip blogging pasirinkimas, apsipirkimo vežimas ir kontrolės punkto ypatybės, ir video svečių priėmimas.

Man reikia mano žiniatinklio svetainės, pastatytos man? Dauguma šitų kompanijų, net tie, kas siūlo laisvus svečių priėmimo paketus, turi tam tikrą žiniatinklio svetainės statybos programinę įrangą, kuri yra įtraukta. Tačiau, daugelis yra suprojektuoti, kad tiktai funkcionuotų su svečių priėmimo kompanija, kuri aprūpina juos. Tai reiškia, kad, jei jūs perjungiate kitam tinklo šeimininkui, jūs prarasite savo svetainę. Papildomai, kai kurios svetainės statybos programos yra apribotos tame, ką jie gali padaryti, ir galbūt nepasiūlo visko, kurio jums reikia pilnai verslo svetainei.

Man reikia elektroninio pašto mano žiniatinklio svetainei? Jei jūs valdysite verslą, jūs tikėtina norėsite svečių priėmimo kompanijos, kuri aprūpina elektroninio pašto pasirinkimą. Jie gali apimti daiktus kaip elektroninio pašto adresai, kurie yra customizable, automobilio atsakymo elektroninis paštas, pokštelėjimo pašto dėžutės, ir taip toliau.

Aš noriu analitikos ir sekantis? Kai kurios svečių priėmimo kompanijos pasiūlys daugiau prieigos prie informacijos apie tai, kas lanko jūsų puslapį negu kiti. Jei jūs valdote verslo žiniatinklio svetainę, šitie įrankiai gali turėti didelę vertę, kad padėtų jums skirti į jūsų klientus. Asmeninėms žiniatinklio svetainėms, jie galbūt nėra būtini apskritai.

Kiek erdvės man reikia? Erdvė yra didžiulis faktorius jūsų šio paslaugų teikėjo tipo pasirinkimas. Erdvė yra nustatyta daiktų kaip skaičius puslapių, kurių jums reikia taip pat kaip žiniasklaidos turinys (kaip fotografijos, video, ar garsinės sąvaržos). Vidutinė žiniatinklio svetainė tipiškai tiktai naudoja 50 MB, ir retai bus svetainė reikėti DAUGIAU KAIP 5 GIGABAITŲ. Jei jūs esate abejojantis erdve, svarstote rinkimąsi svečių priėmimo kompanijos, kuri leidžia jums pakeisti jūsų svečių priėmimo paketą, jei jūsų poreikis keičiasi.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kai tik jūs atsakėte anksčiau minėtus klausimus, jo laikas išeiti apsipirkti, neskubėdamas, kad rūpestingai apžvelgtumėte tai, ką kiekviena tinklo svečių priėmimo kompanija siūlo. Tikrinkite apžvalgas be to, kad pamatytumėte tai, ką srovė ir praėję klientai pasakė apie kiekvieną paslaugų teikėją išreiškiant patikimumu, klientų aptarnavimu, ir paketais.

Reikėkite kai kurių išteklių pradėti? Yra 2 kompanijos, kurias mes rekomenduojame!

Hostgator

Bluehost

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *