Atraskite, kaip užregistruoti srities vardą.

parašė , 2012-09-19 23:24

Yra keli daiktai, kad svarstytų, registruojant srities vardą. Pirmas daiktas kurį jūs norite padaryti, kai tik jūs nusprendėte tai, apie ką jūsų žiniatinklio svetainė bus visi, yra pasirinkimas srities vardas, kuris yra susietas su tuo, ką jūs parduodate ar atiduodate ar kokią informaciją jūs siūlote.

Pabandykite apimti "reikšminį žodį" į domenai savo srities vardą jei galimas. Reikšminiai žodžiai yra tuo, ko žmonės ieškos, kad surastų jūsų žiniatinklio svetainę ir jei jūs galite apimti vienas į jūsų srities vardą, įkurtą aplink jūsų žiniatinklio svetainę, jūs jau turite šuolį ant geresnio sąrašo ir žmonių būdami gabus surasti jūsų svetainę.
Pabandykite sulaikyti daiktus paprastus, vardas, kuris yra lengvas atsiminti. Taip pat pabandykite ir nesiartinkite iš parašytų su brūkšneliu vardų, vėl tikslas yra kažkas, kurį žmonės gali lengvai atsiminti. plastikiniai langai Galvokite apie faktą, kad kažkas gali čia apie jūsų svetainę nuo draugo ar straipsnio ir galbūt neturi galimybės užrašyti tai. Jei tai yra kažkas lengvo, kad atsimintų, kad galimybės yra geresnės, kad jie vis dar sugebės surasti tai vėliau.

Gerai, pasakykime, kad jūs ketinate parduoti golfo pamokos video, tada jūsų srities vardas galėjo būti golflessonvideos.com ar golflessons.com. Atsiminkite, kad jūs norite to srities vardo, kuris ketina pranešti žinią žmonėms, apie ką jūsų svetainė yra ar ką jūs siūlote. Tai ketina būti jūsų tinklo tapatumu, tokiu būdu jūs tikrai norite suprasti teisingai paskolos internetu jį ir pastatyti jūsų svetainę aplink jūsų tapatumą.

Dabar, jei jūs turite mintį srities vardui, jūs galite padaryti paiešką ant tinklo (yra daugybė paieškos pasirinkimo tam), randa srities vardo paiešką ir tipą vardu, kurį jūs išrinkote. Tai pasakys jums, jei tai bus pasiekiama ar ne. Dabar taip pat turėkite galvoje, kad jūs negalite sugebėti surasti tikslų vardą, kurį jūs išrinkote kadangi jis gali jau būti paimtas. Yra jau labai daug vardų ten, jūs turėjote sutikti su kažkuo arti ar tik nedaug kitoks negu tai, ką jūs iš pradžių pasiūlėte. Tačiau, kai jūs darote paiešką, tai rekomenduos panašius vardus, iš kurių jūs galite išsirinkti.

Dabar, kai jūs darote paiešką jūsų srities vardo, jis gali taip pat pasakyti, kad (pavyzdys) yourdomainname.com yra jau užregistruotas į dar ką nors, bet yourdomainname.net or.org yra pasiekiamas. Ir jūs galite nuspręsti nueiti, kurie nustato maršrutą, bet aš patarčiau likti su ".com" vardu, net jei jūs turite panaudoti kažką truputį kitokio negu tai, ko jūs norėjote. Galų gale mes visi žinome iki šiol, kad ".com" yra kad labiausiai pripažintas ant tinklo šiandien.

Jūs galite priimti savo srities vardą su viena kompanija ir iš tikrųjų priimti jūsų žiniatinklio svetainę su skirtingu tiekėju? Taip jūs visiškai galite, ir kai kuriais atvejais aš padariau tai savarankiškai. Tačiau, jei jūs tik išvykstate, aš rekomenduoju priimti ir jūsų srities vardą ir žiniatinklio svetainę su tuo pačiu svečių priėmimo tiekėju. Tiesiog todėl, kad jums bus daug lengviau pirmiausia turėti viską kartu.

Pagaliau leidžia pokalbį apie srities vardo serverius ar (DNS) skaičius. Tai yra, kaip svečių priėmimo kompanijos daro jūsų žiniatinklio svetainę gyvą ant pasaulinio tinklo. Jūs turite turėti savo srities vardą, nurodantį į jų serverius jūsų žiniatinklio svetainei būti gyvas. Tai yra, kodėl, kadangi aš paminėjau anksčiau, kad aš rekomenduoju priimti ir jūsų srities vardą ir žiniatinklio svetainę kartu. Daug lengviau įkurti jums ypač, kai jūs tik pakeliate ir bėgate.

Aš turėjau kai kurias svarstomas problemas kurį laiką atgal, kai aš pasikeičiau, įrenginiai pradžioje poros numato. Kadangi aš turėjau kelis skirtingus srities vardus ir pabandžiau perjungti srities vardus, ir svetainės aplink tai pasidarė truputį painios! Taip vėl aš manau, kad lengviau laikyti poroje daiktus! Būtinai pabandykite pasilikti taip organizuotas kiek galima! Įsitikinkite, kad jūs laikote taką vartotojo vardų, slaptažodžių ir visos svarbios informacijos, priklausančios jūsų pranešimams. Užrašykite viską ar sulaikykite atskiras rinkmenas dėl savo pranešimo informacijos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *