Jūs iš tikrųjų pasiekiate labai su laisvomis ar pigiomis tinklo svečių priėmimo paslaugomis?

parašė , 2013-01-13 14:23

Praleiskite tiktai trumpą laiko tarpą, naršydamas internete, ir jūs atrasite, kad yra daug pigių ar net laisvų tinklo svečių priėmimo paslaugų ten. Tai yra gera mintis pasirašyti su viena iš šitų paslaugų, tačiau, ar jūs turite ieškoti tokio, kuris yra šiek tiek greitasis kreditas brangesnis? Daug žmonių pasakys jums, kad jūs turite visada mokėti truputėlį daugiau ir samdyti geresnį kokybišką svečių priėmimo tiekėją, kadangi yra daug problemų, patirtų šitų pigesnių šeimininkų.

Kai kurios iš problemų, jungtų su laisvu ar pigiu tinklo svečių priėmimo tiekėju, apima:
Ilgai URLs, kurie dažnai turi svečių priėmimo paslaugos baidares ula vardą, prikimštą kažkur juose.

Skelbimai ant jūsų žiniatinklio svetainės tinklo svečių priėmimo tiekėjui ir jų filialams; jei jūsų lankytojai paspaudžia šitas sąsajas, šeimininkas daro truputį pinigų, ir jūs prarandate lankytoją.

Minimali erdvė ir juostos plotis ant, kuris išsiųsti jūsų žiniatinklio svetainę, reikšdamas, kad tai turi būti gana pagrindinis tikti.

Suvaržytas gebėjimas vesti jūsų savą reklamavimą ir valdyti daugiau ecommerce svetainės, kuri sms paskola apdirba pardavimus.

Negali gauti SSL pažymėjimo ar pasielgti su sandoriais saugiai per laisvą ar pigų šeimininką.

Technologija yra dažnai pasenusi (kuris paveikia jūsų žiniatinklio svetainės pasirodymą), ir ilgai trunka pakrauti.

Perlas, CGI ir scenarijai yra retai atnaujinami į jų dažniausiai vartojamas versijas; bet kokie to prašymai, kad būtų padaryti yra dažnai paneigiami.

Palaikymas yra ar neegzistuojantis, nėra naudingas mažiausiame ar ilgai trunka, kad atsakytų į elektroninį paštą/pokalbį telefonu.

Neduokite jums prieigos prie įrankių, kuriuos jūs turite iš tikrųjų pastatyti žiniatinklio svetainę, palikdamas jus, kad vietoj to atremtumėte sau savarankiškai.

Ir jie yra tiktai problemos, jungtos su tinklo svečių priėmimo tiekėju savarankiškai. Yra daug kitų problemų, kurios yra žinomos tarp laisvų ir palyginti pigių paslaugų, apimdamos jų atrakciją spammers, scammers, phishers ir programišiams. Šitie žmonės sukels visas rūšis papildomų problemų jūsų žiniatinklio svetainei, kurios yra tik ne vertos kankynė.

Taip, jūs iš tikrųjų pasiekiate labai, pasirašydamas su laisvu ar pigiu tinklo svečių priėmimo tiekėju? Trumpas, ne – jūs vietoj to pasirašote save iki būti partija į daug problemų, kurios privers jūsų žiniatinklio svetainę pasirodyti ganėtinai žemai padėtyse rangų skalėje ir pasirodyti kaip neprofesinis bet kokiems potencialiems lankytojams. Jūs iš tikrųjų esate geriau apsirūpinusios išlaidos nedaug papildomų pinigų, kad gautumėte kažką labiau gerbiamo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *