Dideli patarimai ir pokštai rasti patikimą tinklo svečių priėmimo kompaniją

parašė , 2016-09-26 11:12

Tai bus skausminga patirtis turėti potencialų mokėjimo klientą, lanko jūsų svetainę, ir sužino, kad tai yra blogos nuotaikos vėl, po kelių pastangų ieškoti jūsų svetainę.

Aš turėjau šią patirtį kelias atgal tada, kai aš buvau vis dar naivus ant teisingos svečių priėmimo kompanijos, kad priimčiau mano naujai gimusią žiniatinklio svetainę. Mano žiniatinklio svetainė tada, jautė karštį nekompetentingos, ir nestandartinės paslaugos, verstos mano svečių priėmimo kompanijos.

Aš girdėjau jūs sakyti, "apie jų Palaikymo Rašomąjį stalą?" Gaila susprogdinti jūsų burbulą, jų palaikymas panėšėjo į triušio iš skrybėlės ištraukimą. Tai paėmė jiems amžius, kad atsakytų į mane ant to, kas vyko.
Turėdamas pilnas žinias, kad kiekvieną kartą mano svetainė yra blogos nuotaikos, aš prarandu pinigus, aš turėjau paimti milžinišką šuolį, rausdamasis per paieškos tvarkaraštį, ieškodamas patikimiausios kompanijos mano verslui. Aš turėjau nueiti vėl iš pradžių, atliktas nuodugniai tyrinėjimas geriausios svečių priėmimo kompanijos mano verslui.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Ir jūs žinote kas? Aš suradau tai! Mano žiniatinklio svetainė, kuri pradžioje turėjo žemas paieškos sistemos padėtis rangų skalėje, lėtą apkrovos laiką, blogą saugumą ir atnaujinimo ypatybių trūkumą, turėjo naują posūkį. Aš neturėjau jokios svarstomos problemos su darbo trukmės svečių priėmimu.

Būkite panašus į beprotišką svajonės teisę? Aš ketinu rizikuoti jūsų netikėjimo prunkštimu, atskleisdamas aukščiausius patarimus, kaip surasti patikimą svečių priėmimo kompaniją jūsų verslui, nekainuodamas jūsų ranka ir koja.

Apačioje yra individualizuotas sąrašas būdų, kuriais jūs galėjote surasti puikią ir patikimą tinklo svečių priėmimo kompaniją.

Svarstykite savo Verslo Ateitį

Prieš tinklo pasirinkimą priima kompaniją, jūs turėsite įvertinti dydį disko talpos ir juostos pločio, kurį jūs panaudosite ateityje. Garantuokite, kad jūsų potencialus svečių priėmimo kandidatas gali pasielgti su jūsų būsimu poreikiu.

Pats paskutinis daiktas kurį jūs norėtumėte padaryti turi pakeisti jūsų svečių priėmimo kompaniją tuo metu, kai jūsų žiniatinklio svetainė patiria reikšmingą progresą. Jūs nenorėsite susitikti įtampos keitimo į naują svečių priėmimo tiekėją, ar ne?

Puikus Kliento Palaikymas

Jei jūs pasirenkate svečių priėmimo kompaniją, jūs turite surasti iš praėjusių vartotojų, jei tai aprūpina gerą palaikymą 24 valandas po dienos. Tai nepasibaigia ten; taip pat, jūs turite žinoti, jei jų palaikymas yra įgudęs išsprendime svarstomų problemų, kurios susieja pranešimų svečių priėmimą.

Praeikite jų Kliento Apžvalgą

Po to, jūs galite padaryti galutinį sąrašą firmų, kurios pritaiko šitą poreikį, kad pasirinktų geriausią svečių priėmimo kompaniją jūsų verslui. Galėjo taip pat būti išmintinga, jei jūs išimsite laiką praeiti kliento šitų svečių priėmimo kompanijų apžvalgas.

Šis veiksmas įgalins jus žinoti tai, ką žmonės sakė apie įmonę. Kuo daugiau downtimes tinklo šeimininko patirtis, tuo mažiau laiko jūsų svetainė eis gyva internete, kuris būtų žalingas jūsų verslui.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Išsirinkite savo Svečių priėmimo Planą

Jūs turite išsirinkti, jei jūs trokštate specialaus svečių priėmimo plano, ar pasidalinto svečių priėmimo plano. Pasidalinti planai yra paprastai įperkami negu specialios svečių priėmimo paslaugos todėl, kad kelios žiniatinklio svetainės turi skirtingas sritis ant to serverio, todėl kainos, jungtos su tinklo serverio išvystymu, yra pasidalintos tarp daugialypių kompanijų.

Daugumos mažos įmonės žiniatinklio svetainių bus gerai ant pasidalintų svečių priėmimo platformų, jei jūs nelauksite, kad gausite jūsų žiniatinklio svetainės lankytojų didelį kiekį kiekvieną dieną. Kai jūs neturite jokio pagrindinio eismo kiekio supratimo, jūs tikėtina pasieksite, tai yra greičiau gera mintis pasirinkti pasidalintą svečių priėmimo planą pradžioje, su tikimybe, kad patobulintų į specialų svečių priėmimo planą, jei jūs galų gale gaunate didžiulį eismo kiekį.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *