Kokį transportą rinktis, keliaujant į užsienį?

parašė , 2016-09-10 23:45

SkrydžiaiŠiandien galime džiaugtis didelėmis galimybėmis keliauti ir pamatyti pasaulį ne tik dėl turimos laisvės, tačiau ir dėl gerai išvystyto, funkcionalaus ir išties nebrangaus transporto. Šiandien kiekvienas žmogus turi laisvę rinktis kaip keliauti – skristi lėktuvu, gėrintis nuostabiais vaizdais pro langą, keliauti traukiniu, autobusu ar automobiliu, jei skrydžiai kelia baimę ir yra nepriimtini arba plaukti laivu, jei norima praleisti visą kelionę jūrų ar vandenynų apsuptyje. Tačiau vis dėlto kiekvienas keliavimo būdas turi savų privalumų ir trūkumų, kuriuos šiandien ir apžvelgsime plačiau.

Greitai ir patogiai

Jau klasika tapusios kelionės traukiniu šiandien nors ir nebėra itin populiarus pasirinkimas, tačiau kur kas patrauklesnis nei bet kada anksčiau. Pagrindinis kelionės traukiniu minusas yra tas, jog kelionės trunka išties ilgai ir dažnai tenka keliauti net paromis, dėl to šiandien skrydžiai vis dėlto yra kur kas populiaresni. Kita vertus, kelionė traukiniu yra viena patogiausių, lyginant su lėktuvais ir autobusais, mat šiandien traukiniai yra kur kas geresnės kokybės nei bet kada anksčiau, todėl ilgoje kelionėje galite gerai išsimiegoti, beveik visur rasite internetą, todėl kelionė išties neprailgs. Tyli, rami ir vaizdinga kelionė garantuota, jei išties niekur neskubate. Kelionės autobusais šiandien vis dar nekelia gerų asociacijų, todėl retas renkasi tarptautinę kelionę autobusu.

Vis dar didžioji dalis ne pačių patogiausių autobusų, jokios galimybės patogiai nusnūsti, maža ramybės galimybė ir kiti nepatogumui kelionę autobusais padaro labai nemalonią net gi keliaujant tarpmiestiniais maršrutais. Tad jei norite neilgos ir malonios kelionės, tuomet autobusai neturėtų tapti jūsų pasirinkimu. Pats populiariausias būdas keliauti į kitas šalis šiandien yra lėktuvų skrydžiai, kurių infrastruktūra yra išvystyta išties gerai. Anksčiau sunkiai prieinamos kainos šiandien tapo ypatingai priimtinos, platus skrydžių pasirinkimas ir greitos kelionės leidžia maloniai ir greitai nukeliauti į bet kokį pasaulio kraštą. Pagrindiniai minusai tai gan dažnos bagažo sumaišymo klaidos, visuomet nenuspėjama galimybė vėluoti dėl prastų oro sąlygų ir kartais ne patys maloniausi keleiviai aplink. Žinoma, jei oras palankus ir keliaujate tik su savo rankiniu bagažu tuomet kelionė praeis greitai, sklandžiai ir be jokios abejonės liksite ja patenkinti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *