Metalo apdirbimo profesionalai

parašė , 2016-10-03 23:25

Suvirinimo darbaiSuvirinimas – remonto ar gamybos procesas, kuris reikalingas ir neišvengiamas ypač dažnai. Įprastus suvirinimo darbus, jei turime tinkamą įrangą, galime atlikti ir namuose, tuo tarpu didelės apimties darbams dažnai reikalinga profesionalų pagalba. Uždaroji akcinė bendrovė UAB „Politeka“ savo veiklą vykdo ilgiau nei trisdešimt metų. Profesionalios ir ilgą patirtį turinčios įmonės komandą sudaro 29 žmonės, puikiai nusimanantys apie savo amatą. Pagrindinė įmonės veikla – metalo apdirbimo darbai, turint omenyje aliuminį, cinkuotą, juodą bei nerūdijantį plieną. Bendrovė turi visą reikiamą įrangą metalo karpymui, apdirbimui, lankstymui, perforavimui, valcavimui, pjaustymui, gręžimui. Visai bendrovės produkcijai gaminti naudojamas kokybiškas metalas. Priimami individualūs užsakymai.

Šis bei tas apie UAB „Politeka“

Kiekviena įmonė didžiuojasi, galėdama pabrėžti sabp profesionalumą ir išskirtinumą. UAB „Politeka“ išskirtinė savo unikaliais, nestandartiniais metalo dirbiniais iš tokių metalų kaip nerūdijantis plienas, aliuminis, varis. Žalvaris, cinkuota skarda, juodieji metalai. Užsakovai gali pasiūlyti ir savo medžiagas. Iš tokių medžiagų gaminamos liftų kabinų detalės, stovai, pultai ir ekranai kompiuterinėms detalėms, reklamų skydai ir stovai, laiptai, baldų ir ir interjero detalės, šviestuvai, interjero detalės, išorinės palangės, parapetai, vėjalentės, nestandartiniai elementai stogams. Iš atitinkamų profilių gaminamos reklaminės raidės ir stendai, stogeliai, perdangų karkasai, metalinės konstrukcijos, valcuoti elementai, metalinės konstrukcijos, jų valcuoti elementai, turėklai visiems įmanomiems laiptams. Plačiau pakalbėkime apie lakštinio metalo apdirbimą ir kokį vaidmenį čia atlieka suvirinimas. Niekas nesiginčys, kad metalopritaikomumas buityje ir kasdienybėje buvo pastebėtas dar labai seniai. Dar akmens amžiaus laikotarpyje buvo pastebėta, kad stipriai įkaitinus metalą galima jį formuoti įvairiomis formomis. Ilgai netruko, kol išpopuliarėjo kalvystės menas, metalo dirbiniai imti naudoti ginklų gamyboje, buvo gaminami vartai bei grotos ir panašiai. Šiandien daugybė žmonių, kurie skuba įsirengti savo interjerą arba eksterjerą, ypač skuba įsigyti įvairias detales, kurios, tiesa, ne visada yra kokybiškos. Kartais geresnis sprendimas yra patikėti dirbinį pagaminti profesionalams. Taip galima išvegti su eksploatacija susijusių nepatogumų. Atvykęs meistras profesionalas visada atliks tinkamus matavimus, iškelia visus galimus klausimus, todėl galima išvengti netikėtumų. Aišku, jei klientams kyla klausimas, kiek ilgai gali trukti dirbinių gaminimas iš metalo, reikia turėti omenyje, kad gaminant meno kūrinius laiko sąnaudų reikia daugiau nei gaminantklišinius elementus. Būtent todėl iš anksto apgalvotas projektas turi būti suderintas abiejų pusių.

Pjovimas vandens srove, ko gero, apdirbimo būdas, apie kurį esate girdėję mažiausiai. Iš tiesų, pjovimas vandens srove suteikia galimybę pjauti įvairaus spektro medžiagas. Vandens srovė turi pakankamai galios pjauti metalą, medžio drožlių plokštes, gumą, net plyteles ir akmens pluoštus. Naudojamas „šaltasis“ pjovimo būdas, kada nėra keičiama medžiagos struktūra, nėra daromas terminis poveikis. Jeigu anksčiau metalu buvo siekiama sukurti grubumo įspūdį, tai šiandien metalo dirbiniai pasižymi grakštumu ir lengvumu. Specialistai įdeda ypač daug pastangų, kad atrastų naujas pjaustymo technologijas, kurios nesikirstų su klientų poreikiais. Pristatomi metalo apdirbimo specialistai internete pateikia išsamią informaciją apie savo teikiamas paslaugas, taip pat nurodyti tikslūs kontaktai specialistų, galinčių klientus pakonsultuoti įvairių sričių metalo apdirbimo klausimais.

Geri atsiliepimai

Automobilių remonto servise jau dvidešimt metų dirbantis Virginijus neseniai įsigijo naują sodybą Vilniaus rajone. Kadangi vyriškis visą gyvenimą tvarke stabdziu kaladeles, apie metalo apdirbimą žinių turėjo nedaug. Būtent todėl savo vartus patikėjo bendrovės UAB „Politeka“ profesionalams ir liko labai patenkintas. Atsakingas darbas, geras kainos bei kokybės santykis bei puikūs darbų atlikimo terminai – tai, dėl ko Virginijus šiuos profesionalus rekomenduoja draugams.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *