Pigus tinklo svečių priėmimas: būkite atsargus!

parašė , 2014-08-01 11:28

Pigaus tinklo svečių priėmimo ieškojimas? Gerai, žinoma, jūs esate! Jūs ir visas kitas. Ir būti įsitikinęs, yra daug pigaus tinklo, priimančio ten. Bet būti atsargus; jei kada nors sena lotynų frazė "pirkėjo rizika" (leidžia pirkėją saugotis!) pritaikytas, tai yra internetas ir pigus tinklo svečių priėmimas. Yra keli daiktai, kad ieškotų anksčiau, negu jūs nupirksite.

Visų pirma, pigiausia kaina, kurią jūs matote yra ne visada pigiausia kaina, kurią jūs gaunate. Įsitikinkite, kad tai nėra tik pradinė kaina. Dorovingas archyvaras ir perpardavinėtojai paprastai signalizuos pradinę kainą su ryškia antrašte, rėkdami ant kažko kaip "Tik 2,99$ per mėnesį, reguliari kaina 5,99$." Po to šrifto dydis pasiekia, mažesnis paskelbimas "atnaujina reguliaria kaina
quot; Jūs galite susilažinti, kad kainos sumažėjimas netruks daug už laiko, kurį užima, kad įkurtų jūsų svetainę. Nedorovingas archyvaras ir perpardavinėtojai neįspės jūsų apskritai. Po to, kai jie užvynioja jus, ir jūsų svetainė yra viršuje, ir bėgimas yra toks, kai jūs atrandate tikrą mėnesinę kainą.

Ir kada nors kad pigi kaina, ties kuria jūs susitelkiate yra kaina, kuri reikalingas ilgiausio įsipareigojimo, paprastai treji metai. Žinoma, jei jūs esate pasiruošęs atiduoti tai ilgai periodas, didelis; bet daugumos pirmo laiko pirkėjai yra mažiau įsitikinę ir nori tiktai pavesti mėnesį ar du – metai daugiausia. Nebūkite akinamas jūsų troškimo pasiekti gamybos stadijoje.

Antra, stebėkite atidžiai pasiūlymus laisvos ar neįprastai nebrangios srities su svečių priėmimu. Jūs buvote aplink gana ilgai, kad žinotumėte, kad niekas nėra laisva. Archyvaras ar perpardavinėtojas moka geresnę dalį dešimt dolerių ir daugiau bet kokiam srities vertės turėjimui, ir jie netruks ilgai versle, jei jie neperduos kainos jums kažkur. Tai pranešimas paprastai pasireikš dviejuose skirtinguose būduose: vienas, svečių priėmimo kaina yra aukštesnė negu su palyginama svetaine kažkur kitur; ir du, srities kaina pakyla dešimt iki penkiolika kartų daugiau kitais metais. Jie tikisi jūsų būdamas per užsiėmęs persikelti.

Trečia, daug archyvaro ir perpardavinėtojų pažada "neribotą juostos plotį" ar "neribotą laikymą" ar abu. Nėra jokio tokio daikto kaip "neriboti" kiekiai ar būti turėtas visatoje – ar ant bet kokių archyvaro serverių taip pat! Jūs gausite pakankamai abiejų valdyti daugumą firmų, bet negalvojate apie kaupimą ar valdymą daugumos video rinkmenų, kurios neturi nieko bendro su jūsų svetaine. Jie pastebės, ir jie nupjaus jus. Punktas, kuris būtų padarytas, yra, kad dauguma mažų įmonių niekada neartės prie savo laikymo ar juostos pločio ribų normaliame kurse, prašom neikvoti pinigų, mokančių už kažką, kas jūs negalite panaudoti ir iš tikrųjų neegzistuojate.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Ketvirta, yra daug žiniatinklio svetainių, tvirtinančių turėti atsakymą į klausimą, "kas turi pigiausią tinklo svečių priėmimą?" Paimkite daug puslapių apžvalgų, kurias jūs surasite su druskos grūdu, kadangi dori vieno dolerio banknotai tarp jų sutiks, kad jie ima pinigus nuo pačių šeimininkų, kuriuos jie teisia. Kuris neturi pasakyti, kad jais negali pasitikėti apskritai; daugelis jų tikrai tiekia vertingą įžvalgumą.

Penktas, kaip visada, jei pasiūlymas atrodo per geras, kad būtų teisingas geriau pažiūrėti labai artimai į dovanos arklio burną. Kas yra pasiūlymas, kuris yra turbūt "per geras būti teisingas?" Gerai tikrai "Laisvas" yra vienas iš tų pasiūlymų. Kitas kainų pakeitimas beveik kasdien ir bet kokie nurodymai, nustatyti šiandien, bus nuo žymės rytoj. Vietoj to, praleiskite kelias valandas, žiūrėdamas į tai, ką internetas turi pasiūlyti tinklo svečių priėmimo kainų keliu. Tai neims jūsų ilgai, kad nustatytų jūsų savus nurodymus.

Ko jūs ieškote? Pigus tinklas, priimantis tikrai, bet gyvybingas tinklas, priima be to. Paprastai tinklo šeimininkas su daugiau kaip vienu serverio centru ir 24/7 palaikymu. Jei jūs turite problemą, jūs negalite laukti nuo penktadienio vakaro penktą valandą iki pirmadienio ryto devyni, kad gautumėte problemą, rūpintą. Kaip jūs galite būti įsitikinęs, kad jie turi 24/7 palaikymą? Jūs žinote atsakymą, duodate jiems, testas užeina du ryte!

Nusistebėjimas, kaip jūs galėtumėte išbandyti jų serverių efektyvumą? Paprašykite jų vardų kelių iš žiniatinklio svetainių, kurias jie priima. Nesusisiekite su žiniatinklio svetainės savininkais, kadangi sunki padėtis galėjo būti; vietoj to nueikite į žiniatinklio svetaines tame, kas jūs galvojate, galėtų būti piko laiku ir pamatyti, kaip skubiai svetainė teikia kai prašytas. Jei tas laikas yra lėtas, jūs galite manyti, kad jūsų žiniatinklio svetainių juostos pločio į mišinį pridėjimas tikėtina nepagreitins jo; tai yra problema, kurios jums nereikia.

Yra pigaus tinklo svečių priėmimo gausos, kuris bus surastas. Bet būti atsargus. Pats trūkumas vyriausybinio reguliavimo ir cenzūros, kuria mes taip žavimės apie internetą taip pat daro jį šiek tiek pavojinga vieta išleisti mūsų pinigus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *