Taškas – čiulpia, yra daug bruzdesio apie nieką naujo

parašė , 2016-09-10 14:33

Kad išgirstų žmonių pokalbį, atvykimas srities taško – čiulpia (.sucks) signalus Galas Dienų su internetu, kadangi mes žinome tai. Neseniai išvykstantis Amerikos Senatorius Jay Rockefeller turėjo tai, kad pasakytų apie naują srities ištęsimą: "… beveik jokia visuomenės interesų vertė. šiek tiek daugiau, negu grobuoniškas pinigų prievartavimo planas." Amerikos Atstovas Bob Goodlatte nuo Virdžinijos sako, kad prekyženklio savininkai yra "prievartaujami." Ir paskui yra komentaras "dangus, krinta" laikraščiuose taip toli atskirai kaip Naujoji Zelandija ir Vankuveris, Kanada ir ant daugialypių blog paštų.
Kodėl? Kadangi kažkokia skatinanti dvasia suprato, kad buvo didelė rinka srities ištęsimo taškui – čiulpia ir turi nervą, kad pareikalautų kainos, kuri yra, kad svajonė apie visus darbščius kapitalistus – ką eismas gali turėti! Ir kas net blogiau, šitie niekšai kaltina dideles kompanijas, kurios nori apsaugoti jų vardus daugiau, negu asmenys, kurie nori sugėdinti juos! Pavyzdžiui, jei Obuolys ar Microsoft nori apsaugoti jų prekės ženklus, jie turi duoti 2.500$ per metus; tuo tarpu vargingas Joe Shmoo gali pasiekti, taškas – čiulpia 250$! Oh, neteisingumas!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kaip ši parodija galbūt įvyko? Kur buvo reguliuotojai, kai jie buvo būtini? ICANN (Tarptautinė Korporacija Paskirtiems Vardams ir Skaičiams), nekomercinė korporacija, kuri galbūt kontroliuoja internetą su 111 nacijų sutikimu, sako, kad tai neturėjo jokios valdžios sustabdyti tai todėl, kad niekas neprieštaravo dėl vardo, kai tai buvo pasiūlyta, ir reikalingas 185.000$ atviras mokestis buvo pasiūlytas (185.000$ yra pradinė naujo ištęsimo kaina; gandas turi tai, šis prinešė ICANN prie 3 milijonų).

Cinikas galėtų nuspręsti, kad niekas nesiskundė todėl, kad daugiau nieko su tokiais pinigais, kad mestų aplink norėtas, kad valdytų teisę paskirstyti srities ištęsimą savarankiškai; o dėl ICANN, tai paėmė pinigus ir bėgo, kol tai nesuprato, kad tai turėjo viešųjų ryšių katastrofą ant savo rankų – kuriame laike tai valdė skundą į FTC ir Kongresą. Deja per vėlai, kadangi tai turėjo sundered, kurį bet koks reikšmingas santykis su tuo objektu šešeriais metais anksčiau pastangose išvaduoti save nuo suprastos pražūtingos amerikiečių kontrolės interneto – ir kompanija su licencija, kad nukaltų tašką – čiulpia, yra kanadietis. Ironiškas, ar ne?

Bet yra taškas – čiulpia iš tikrųjų interneto Šėtoną? Galų gale, srities žaidimas nėra joks nepažįstamasis grobuonims ir pinigų prievartavimo menininkai. Kad išgirstų kai kurie žmonės sakyti tai, bet kas, kas valdo sritį ir laiko tai pardavinėjimui kaina aukščiau negu, jie užmokėjo už tai, yra blogas trolio polinkis neigimui, kad dar kas nors gauna prieigą į jų galutinį pasisekimą ant tinklo. O dėl prekės ženklo apsaugos pardavimo, koks sėkmingas registras nepabandė prekiauti išnešiotinai taškuotu tinklu ir tašku-org kiekvienam užregistruotam taškui-com? Kaip apie kompanijas, kurios nupirko "theirbrandsucks tašką-com" iš perspėjimo pertekliaus? Ir visa tai net prieš naujo GTLDS atvykimą (Bendros Aukščiausiojo lygio Sritys) kaip mūsų taškas – čiulpia, kurie rėkauja dėmesiui nuo bet kokių komercinių pastangų, kurios vertina jos registruotojo prekės pavadinimo išskirtinumą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Nepriklausomai nuo kurio kiekvienas galėtų galvoti apie šį ištęsimą, tai turi savo gynėjus, ir jei skaičius didelių korporacijų kaip Obuolys, registruojantis juos, yra koks nors požymis, tai turi čia pasilikti. Taip ilgai, kaip 2000 ne mažiau vartotojo gynėjas negu Ralph Nader aukštino mintį apie tašką – čiulpia sritį taip pat kaip tašką-itsnotfair (.itsnotfair), ir taškuotus nusiskundimus (.complaints) kaip galimi interneto vartotojo ginklai prieš dideles korporacijas; nors, užuot gynę tai jie moka papildomas už "theirbrand, taškas – čiulpia", jis prašė į reguliuotojus uždrausti korporacijoms registruoti sritis, kad gintųsi.

Taškas – čiulpia, nesignalizuoja Galo Dienų, žmonių! Tai yra tiesiog daugiau to paties, ir mes turėjome, geriau įpranta į tai!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *