Tarptautinė sritis: Mongolija

parašė , 2016-10-12 15:15

Yra daugiau į sritis negu bendras aukščiausiojo lygio domain.com. Yra viso pasaulio ten tarptautinėje rinkoje, ccTLD vos ne kiekvienai šaliai ant Žemės (galbūt už Žemės, jei mes pradedame kolonizuoti skirtingas planetas po kitų kelių šimtmečių, bet leidžiame mus nepralenkti savęs). Registracija tarptautinei sričiai gali turėti numerable pašalpą. Vienam, padės, kad jūsų prekės ženklas pasiekti platesnį demografinį žmonių, ir du, registruodamas jūsų prekės ženklą tarptautinėse srityse apsaugos tai nuo trečiosios šalies asmenų ar kompanijų, naudodamas jūsų prekės ženklą jų savai naudai.
Šiame straipsnyje, aš tikėsiuosi informuoti jus apie mažiau žinomus ir mažesnis panaudotus srities vardus. Yra 248 šalies kodo sritys, daugelis panaudojo (kaip.es Ispanijai) daugiau taip negu kiti (.ml Mali). Dauguma šitų šalies kodo srities vardų yra tiktai panaudoti tų, kas gyvena pasakytoje šalyje.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

mn sritis yra Mongolijai, apsuptai sausumos šaliai Azijoje. Mongolija yra šalis, turtinga istorijos, nuo Xiongnu Imperijos į Aukso ordą, nuo Bogd Khanate į demokratiją, kuria tai yra šiandien. Šiandien, Mongolija yra namie daugiau kaip 3 000 000 žmonių su 30 % gyventojų būdami klajokliškas ar pusiau klajokliškas. Mongolija yra šiuo metu demokratijoje po Demokratinės Revoliucijos 1990 ir šiuo metu praktikų rinkos ekonomika ir tikisi plėsti savo dalyvavimą regioniniame ekonomikos ir prekybos režime. Sritis yra valdyta ir remta MH Registratūros.mn sritis yra taip pat remta Datacom.

Kai kurie įdomūs faktai apie.mn sritį Mongolijai: sritis yra panaudota kelių srities įrantoms. Srities įrantos yra netradiciniai srities vardai, kurie kombinuoja srities lygmenis, kad išaiškintų pilną pavadinimą ar vardą, pavyzdžiui, vežimas.mn, kuris išaiškina Cartman, charakterį nuo Pietų Parko.m mn yra taip pat – nors ne visuotinai pripažintas – turėjo papratimą atstovauti valstybei Minesotos JAV.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Dar kartą, mongoliška sritis yra sunkiai nepakankamai atstovaujama už šalies ribų. Jūsų srities.mn registracija atrakintų nepaliestą rinką tarptautiniu mastu su daugelio naujų lankytojų/klientų potencialu.

Iš viso.mn sritis Mongolijai yra kažkas svarstyti. Tai yra unikalus pasirinkimas, kuris yra tikras, bet dėl jo trūkumo pavaizdavimo tarptautinėje srities rinkoje, daugiau srities vardų.mn bus pasiekiami – neįtikima, kad vardas, kurį jūs norite užregistruoti bus jau paimtas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *